BEZPIECZNE ZAKUPY
na każdym etapie zamówienia
DARMOWA DOSTAWA
już od 150zł
NOWOŚCI
nasze nowe produkty
PROMOCJE
produkty w promocyjnych cenach
POMOC TECHNICZNA
doradzamy, podpowiadamy

CLASSICO - zestaw termostatyczny

Więcej informacji
Temperatura pracy120oC
Ciśnienie nominalne1 MPa
Maksymalna różnica ciśnienia0,06 MPa
Czynnik grzewczywoda
Ciśnienie próbne1,5 MPa
Przyłącze grzejnikoweG ½
Gwint montażowy głowicyM30 x 1,5
Nastawa wstępnana zaworze odcinającym
ProducentTHERMOVAL
Gwarancja4 lata
Sposoby i ceny dostawy
Brak w magazynie
SKU
CLASSICO - zestaw termostatyczny

Zestaw zaworów grzejnikowych VISION przeznaczony jest do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania w systemie dwururowym.

Zestaw składa się z zaworu termostatycznego oraz z zaworu odcinającego w wersji lewej bądź prawej.


Zawór termostatyczny montowany jest na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego. W zestawie z głowicą termostatyczną regulują ilość czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika. Zwiększając ilość ciepłej wody dostarczanej do grzejnika zawór podnosi temperaturę w pomieszczeniu, a zmniejszając ilość wpływającej wody obniża temperaturę.


Zawór odcinający montowany jest na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu powrotnego. Zapewnia precyzyjne zrównoważenie każdego obiegu grzejnikowego, co wpływa na poprawę komfortu cieplnego i lepszą wydajność zaworów.

Uwaga:

Nastawa wstępna na zaworze odcinającym.

Zawory odcinające ustawiane są fabrycznie w pozycji otwartej. Aby zmienić nastawę wstępną, należy najpierw zakręcić zawór odcinający, a następnie poczynając od pozycji zamkniętej zaworu odkręcamy w lewo o odpowiednią ilość obrotów do uzyskania żądanej wielkość Kv przedstawionego na powyższym diagramie przepływu.

Zestaw zawiera głowicę termostatyczną “Classic” wyposażoną w niezawodny czujnik cieczowy oraz pokrętło regulacyjne znakowane cyfrowo.

  • Urządzenie dysponuje funkcją ochorny przed zamrożeniem (8oC na nastawie “*”).
  • Korpus głowicy jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na wysokie temperatury i niezwykle łatwo utrzymać je w czystości. 
  • Sama głowica jest zbrojona podwójnie.

ZawórDostępne chromowane, białe lub pokryte grafitem strukturalnym. Na zamówienie dostępne są dodatkowe powłoki galwanizowane lub jeden z wielu kolorów lakierowanych proszkowo (wzornik kolorów RAL).

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CLASSICO - zestaw termostatyczny
Twoja ocena