BEZPIECZNE ZAKUPY
na każdym etapie zamówienia
DARMOWA DOSTAWA
już od 150zł
NOWOŚCI
nasze nowe produkty
PROMOCJE
produkty w promocyjnych cenach
POMOC TECHNICZNA
doradzamy, podpowiadamy

STESSI - zestaw termostatyczny

Więcej informacji
Temperatura pracy120oC
Ciśnienie nominalne1 MPa
Maksymalna różnica ciśnienia0,06 MPa
Czynnik grzewczywoda
Ciśnienie próbne1,5 MPa
Przyłącze grzejnikoweG ½
Gwint montażowy głowicyM30 x 1,5
Nastawa wstępnana zaworze odcinającym
ProducentTHERMOVAL
Gwarancja4 lata
 Brak w magazynie
Sposoby i ceny dostawy
Brak w magazynie
SKU
STESSI - zestaw termostatyczny

Zestaw zaworów grzejnikowych VISION regulacyjny przeznaczone są do montaży na grzejniku centralnego ogrzewania w systemie dwururowym


.
Zestaw składa się z zaworu grzejnikowego z pokrętłem ręcznym oraz z zaworu odcinającego.

Za pomocą zaworu grzejnikowego regulacyjnego, który montowany jest na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego, możemy regulować ilość czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika. Zwiększając ilość ciepłej wody dostarczanej do grzejnika zawór podnosi temperaturę w pomieszczeniu, a zmniejszając ilość wpływającej wody obniża temperaturę. Taka regulacja pozwala na zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz, a jednocześnie przyczynia się do znacznej redukcji kosztów ogrzewania zmniejszając zużycie energii.

Zawór odcinający montowany jest na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu powrotnego. Zapewnia precyzyjne zrównoważenie każdego obiegu grzejnikowego, co wpływa na poprawę komfortu cieplnego i lepszą wydajność zaworów.


Uwaga:

Nastawa wstępna na zaworze odcinającym

Zawory odcinające ustawiane są fabrycznie w pozycji otwartej. Aby zmienić nastawę wstępną, należy najpierw zakręcić zawór odcinający, a następnie poczynając od pozycji zamkniętej zaworu odkręcamy w lewo o odpowiednią ilość obrotów do uzyskania żądanej wielkość Kv przedstawionego na powyższym diagramie przepływu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STESSI - zestaw termostatyczny
Twoja ocena