HARLING - zestaw termostatyczny

Dane techniczne
Producent:THERMOVAL
Gwarancja:4 lata
Gwint montażowy głowicy:M30 x 1
Przyłącze grzejnikowe:G ¾
Nastawa wstępna:na wkładce zaworu odcinającego
Temperatura pracy:120oC
Ciśnienie nominalne:1 MPa
Czynnik grzewczy:woda
Ciśnienie próbne:1
Zamów telefonicznie
(+48) 508 678 517
Zamów mailowo
info@trzymajsiecieplo.pl

Przyłącze TWINS zostało specjalnie zaprojektowane do grzejników dekoracyjnych i łazienkowych z połączeniem dolnym i króćcami o rozstawie 50 mm.

Przyłącze TWINS reguluje przepływ wody wypływającej z grzejnika jak również posiada funkcję odcięcia wody. Konstrukcja przyłącza TWINS pozwala na montaż jego pod grzejnikiem z głowicą równoległą do ściany, wewnątrz obrysu grzejnika, co zabezpiecza ją przed przypadkowym uszkodzeniem.

Uwaga:

  • Głowice termostatyczną montować od strony powrotu (jeżeli zasilanie jest po prawej stronie, patrząc na grzejnik, to głowica termostatyczna powinna znajdować się po jego lewej stronie), Przyłącza TWINS ustawiane są fabrycznie w pozycji otwartej.
  • Nastawa wstępna w przyłączu TWINS odbywa się za pomocą wkładki zaworu odcinającego. Aby zmienić nastawę wstępną, należy najpierw zakręcić wkładkę zaworu odcinającego, a następnie poczynając od pozycji zamkniętej wkładki zaworu odkręcamy w lewo o odpowiednią ilość obrotów do uzyskania żądanej wielkość Kv przedstawionego na powyższym diagramie przepływu.

Zestaw zawiera głowicę termostatyczną “Classic” wyposażoną w niezawodny czujnik cieczowy oraz pokrętło regulacyjne znakowane cyfrowo.

  • Urządzenie dysponuje funkcją ochorny przed zamrożeniem (8oC na nastawie “*”).
  • Korpus głowicy jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na wysokie temperatury i niezwykle łatwo utrzymać je w czystości. 
  • Sama głowica jest zbrojona podwójnie.

ZawórDostępne chromowane, białe lub pokryte grafitem strukturalnym. Na zamówienie dostępne są dodatkowe powłoki galwanizowane lub jeden z wielu kolorów lakierowanych proszkowo (wzornik kolorów RAL).

Dane techniczne
Dane techniczne
ProducentTHERMOVAL
Gwarancja4 lata
Gwint montażowy głowicyM30 x 1
Przyłącze grzejnikoweG ¾
Nastawa wstępnana wkładce zaworu odcinającego
Temperatura pracy120oC
Ciśnienie nominalne1 MPa
Czynnik grzewczywoda
Ciśnienie próbne1
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Pytania klientów
Brak pytań
Tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania