Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bojler to urządzenie, służące do podgrzewania wody użytkowej oraz jej przechowywania. Bojlery, dostępne w ofercie sklepu internetowego Trzymaj się Ciepło, to wysokiej jakości produkty, gwarantujące wymarzony komfort użytkowania oraz związane z nim zadowolenie z dokonanego zakupu. Dowiedz się więcej na ich temat!

Sposoby podgrzewania ciepłej wody użytkowej

Ciepłą wodę użytkową uzyskać można na różne sposoby. Najpopularniejszym rozwiązaniem w kategorii ogrzewanie wody użytkowej są jednak bojlery. Wśród nich wyróżnić możemy m.in.: bojlery z płaszczem wodnym, grzałką elektryczną oraz pompą ciepła.

Bojlery z płaszczem wodnym

Urządzenia te podłącza się do kotła centralnego ogrzewania lub innego źródła ciepła. Woda w bojlerze podgrzewana jest dzięki płaszczowi wodnemu, który połączony jest ze źródłem ciepła. Bojlery z płaszczem wodnym to wydajny sposób na podgrzewanie wody użytkowej. Urządzenia te wymagają jednak odpowiedniej instalacji i łączenia z kotłem.

Bojlery do centralnego ogrzewania z grzałką elektryczną

Są to łatwe w instalacji urządzenia, które podgrzewają wodę przy pomocy grzałki elektrycznej. Mogą działać samodzielnie lub w połączeniu z systemem centralnego ogrzewania. Bojlery do centralnego ogrzewania z grzałką elektryczną są idealne dla osób, które posiadają już system centralnego ogrzewania i chcą mieć dodatkowe źródło ciepłej wody użytkowej. Urządzenia te można łatwo zintegrować z istniejącym systemem (np. podłączyć do pieca centralnego ogrzewania). Ich instalacja jest prosta i szybka.

Bojler elektryczny z pompą ciepła

Jest to innowacyjne rozwiązanie, które wykorzystuje energię z otoczenia do podgrzewania wody użytkowej. Przy użyciu pompy ciepła, bojler pobiera ciepło z powietrza, ziemi lub wody i za jej pomocą ogrzewa wodę użytkową. Warto podkreślić, że bojlery z pompą ciepła są wydajne i ekonomiczne. Pozwalają bowiem na oszczędność energii i kosztów. Co więcej, są one również ekologiczne - nie emitują do otoczenia gazów cieplarnianych.

Jaki bojler wybrać?

Wybór bojlera do podgrzewania ciepłej wody użytkowej powinien być uzależniony od indywidulanych preferencji i możliwości finansowych. Wahasz się i nie wiesz który bojler wybrać? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś! W Trzymaj się Ciepło otrzymasz profesjonalną poradę, dzięki czemu wybierzesz produkt, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.