Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
 1. ebeco-clear-mirror
  Folia grzewcza pod lustro Ebeco Clear Mirror - 274 x 574 / 28 W
  Moc całkowita: 28 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod lustro
   Dostępny
  Special Price 149,00 zł Taniej o 32.15zł 181,15 zł
 2. Folia grzewcza pod lustro Thermoval
  Folia grzewcza pod lustro Thermoval F4 - 400 x 500 / 36 W
  Moc całkowita: 36 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod lustro
   Dostępny
  Special Price 179,00 zł Taniej o 40zł 219,00 zł
 3. ebeco-clear-mirror
  Folia grzewcza pod lustro Ebeco Clear Mirror - 519 x 524 / 50 W
  Moc całkowita: 50 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod lustro
   Dostępny
  Special Price 219,00 zł Taniej o 47.69zł 266,69 zł
 4. Folia grzewcza pod lustro Thermoval
  Folia grzewcza pod lustro Thermoval F6 - 550 x 600 / 64 W
  Moc całkowita: 64 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod lustro
   Dostępny
  Special Price 219,00 zł Taniej o 50zł 269,00 zł
 5. ebeco-clear-mirror
  Folia grzewcza pod lustro Ebeco Clear Mirror - 524 x 1004 / 100 W
  Moc całkowita: 100 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod lustro
   Dostępny
  Special Price 309,00 zł Taniej o 53.29zł 362,29 zł
na stronę

Folia grzewcza pod lustro to rozwiązanie, dzięki któremu na powierzchni lustra nie dochodzi do osadzania się pary wodnej. Folie pod lustra, dostępne w ofercie sklepu internetowego Trzymaj Się Ciepło, to innowacyjne produkty, których zastosowanie bez wątpienia znacznie zwiększy komfort, związany z użytkowaniem łazienki.

Folia grzewcza pod lustro - zalety

Montaż folii grzewczej pod lustro niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, stosując folię grzewczą, możliwe jest ogrzewanie lustra. Proces ten prowadzi natomiast do bardzo szybkiego odparowania pary wodnej z jego powierzchni. Zapobieganie osadzaniu się wilgoci to nie tylko dużo większy komfort przebywania w łazience (np. po gorącym prysznicu). Folie grzejne pozwalają także na dłuższe utrzymanie luster w czystości.

Co więcej, folia grzejna pod lustro może służyć również jako ogrzewanie powierzchniowe łazienki. Ogrzewanie luster generuje bowiem energię cieplną. Ilość generowanego ciepła jest różna i zależy od mocy folii grzewczej. W związku z tym, może ona stanowić dodatkowe źródło ciepła np. do ogrzewania podłogowego.

Folie grzewcze pod lustro to również szybka instalacja. Ponadto, przy ich użyciu możliwy jest montaż lustra o maksymalnej powierzchni 3m2. Folia grzewcza pod lustro w niczym nie ogranicza zatem naszych planów, dotyczących aranżacji łazienki. Może wspomagać także ogrzewanie podłogowe, a tym samym wpływać na duży komfort cieplny w pomieszczeniu.

Folia grzewcza - co wziąć pod uwagę przy wyborze produktu?

Folia grzewcza pod lustro to bardzo ważny element łazienki. Przy wyborze produktu należy wziąć pod uwagę m.in. wymiary lustra. Pamiętaj o tym, że folia grzewcza pod lustro powinna być od niego mniejsza. Różnica nie może być jednak zbyt duża. Wymiary folii grzewczej powinny również umożliwiać bezpieczne zamontowanie lustra na ścianie.

Folia czy mata grzewcza?

Podobną funkcję do folii grzewczej, spełniają także maty grzewcze. W jakim przypadku lepsza będzie folia, a w którym mata grzewcza pod lustro?

Wybór uzależniony być powinien od sposobu montażu takiego ogrzewania. Folia grzewcza to rozwiązanie, które wykorzystywane jest w sytuacji, gdy mamy do czynienia z lustrem wiszącym. Mata grzewcza pod lustro stanowi natomiast sposób ogrzewania luster, klejonych do ściany.

Folie grzewcze pod lustra w Trzymaj się Ciepło

Folie grzewcze pod lustro, dostępne w ofercie sklepu internetowego Trzymaj Się Ciepło, to produkty, które szybko zamontujesz w swojej łazience. Najłatwiej będzie, jeśli folia grzewcza podłączona zostanie do istniejącego włącznika światła. Pamiętaj o tym, żeby instalację przeprowadził wykwalifikowany w tej dziedzinie elektryk.

Jeśli masz wątpliwości, dotyczące wyboru odpowiedniej folii grzewczej pod lustro, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w wybrać produkt, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.