1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Elektryczne suszarki do rąk to idealne urządzenia, służące do szybkiego i skutecznego osuszenia rąk. Stanowią one jednocześnie przyjazną środowisku alternatywę dla tradycyjnych ręczników papierowych. Automatyczne suszarki do rąk, dostępne w ofercie Trzymaj Się Ciepło, to najwyższej jakości produkty. Jesteśmy przekonani, że trwałość i innowacyjność naszych urządzeń zapewnia kupno najlepszej suszarki.

Elektryczna suszarka do rąk - dlaczego warto?

Automatyczna suszarka do rąk to przede wszystkim bardzo duże udogodnienie. Sprawdzi się ono świetnie zwłaszcza w przypadku licznie odwiedzanych toalet. Wysuszenie rąk zajmuje bowiem zaledwie w kilka chwil - dużo krócej niż suszenie rąk ręcznikami papierowymi. Duża szybkości pracy suszarki to mniejsza kolejka w publicznych toaletach o dużym natężeniu ruchu.

Należy zwrócić uwagę także na stronę estetyczną, jakiej dodają toaletom suszarki do rąk. Jest to szczególnie ważne w przypadku toalet, znajdujących się w biurowcach. Odwiedzają je nie tylko pracownicy, lecz także zainteresowani współpracą klienci. Dobrym rozwiązaniem będzie zatem model suszarki, dopasowany do reszty wyposażenia łazienki. Estetyczne okrywy suszarek bez wątpienia wpłyną na dobry wygląd łazienki.

Suszarki automatyczne, a tradycyjne ręczniki papierowe

Warto pamiętać również o tym, że suszarki do rąk to urządzenia energooszczędne. Sprawdzone suszarki do rąk zużywają bowiem niewiele energii i generują dużo mniejsze koszty niż wydatki, związane z ciągłym uzupełnianiem ręczników papierowych. Szczególnie wydajne są natomiast suszarki kieszeniowe - w przypadku suszarek tego typu, czas suszenia rąk wynosi ok. 30 sekund.

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie suszarki do rąk?

Na rynku automatycznych suszarek dostępnych jest wiele modeli tego typu urządzeń. Podczas wybierania suszarki warto zwrócić uwagę na kilka czynników.

Wybór suszarki uzależniony być powinien przede wszystkim od tego, ile pieniędzy chcesz na nią przeznaczyć. Pamiętaj o tym, że najdroższe obudowy suszarek wykonane są ze stali nierdzewnej.

W przypadku urządzenia, służącego do suszenia rąk trwałość suszarki również ma ogromne znaczenie. Zwróć uwagę na to, aby wybrana przez Ciebie suszarka elektryczna miała solidny materiał obudowy i była pokryta wewnętrzną powłoką ochronną. Dzięki temu urządzenie będzie służyło Ci przez długie lata.

Suszarki do rąk w Trzymaj się Ciepło

Potrzebujesz suszarki do rąk, dzięki której możliwe będzie zapewnienie najkrótszego czasu suszenia? W takim razie świetnie się składa, że trafiłeś do sklepu internetowego Trzymaj Się Ciepło! Oferowane modele suszarek to gwarancja Twojego późniejszego zadowolenia. Tajemnica sukcesu oferowanych suszarek to przede wszystkim ich wysoka jakość wykonania. Ponadto, nasze urządzenia wyposażone są w czujniki podczerwieni, dzięki czemu suszarka do rąk uruchamia się w tym samym momencie, w którym ręce zbliżone zostają do wylotu powietrza. Postaw na nowoczesną wygodę i wybierz suszarkę do rąk od Trzymaj Się Ciepło!