Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Przepływowe ogrzewacze wody, które znajdą Państwo w naszej ofercie, wyposażone są w elektroniczny termostat oraz pokrętło wyboru trybu pracy, dzięki czemu w łatwy sposób można je dostosować do potrzeb konkretnego gospodarstwa domowego. Dzięki intuicyjnej obsłudze i możliwości łatwej regulacji temperatury przepływowe ogrzewacze wody są ekonomicznym i sprawdzonym rozwiązaniem.

Szybki sposób na dostarczenie ciepłej wody do miejsca poboru - przepływowe ogrzewacze wody to urządzenia o łatwej obsłudze, wysokiej wydajności i niewielkich rozmiarach. Natychmiast dostarczają ciepłą wodę, bez konieczności oczekiwania na jej ogrzanie. Są uruchamiane poprzez odkręcenie kranu i ogrzewają wodę na bieżąco, nie magazynując jej. Pozwala to ograniczyć koszty związane z przechowywaniem i minimalizuje ryzyko namnażania bakterii. Ponadto urządzenie pobiera tylko tyle energii, ile potrzeba do ogrzania odpowiedniej ilości wody. 

Elektryczne ogrzewacze przepływowe - zasady działania

Ogrzewacze przepływowe służą do pozyskiwania bieżącej ciepłej wody. Elektryczny podgrzewacz wody do ogrzania cieczy wykorzystuje energię elektryczną. Podgrzewanie wody zachodzi natomiast tylko wtedy, kiedy przepływa ona przez urządzenie. W momencie, gdy odkręcamy kran, woda płynie przez rurkę i trafia do ogrzewacza przepływowego. Urządzenie wyposażone jest w grzałkę, która ogrzewa wodę do odpowiedniej temperatury.

Ogrzewacze przepływowe są zaprojektowane tak, aby ogrzewać tylko tyle wody, ile jest rzeczywiście potrzebne - dzięki temu możesz dostosować proces do swoich potrzeb. Jest to niezwykle wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, które przekłada się na mniejsze zużycie energii i niskie koszty eksploatacji.

Przepływowe podgrzewacze wody - zalety

Podgrzewacze przepływowe to urządzenia, dzięki którym możesz cieszyć się nieograniczonym dostępem do ciepłej wody. Główną zaletą ogrzewaczy przepływowych jest ich natychmiastowe działanie. Decydując się na ich instalację, nie musisz czekać, aż woda zostanie ogrzana - wystarczy, że uruchomisz urządzenie i odkręcisz kurek - zaraz po tym uzyskasz ciepłą wodę.

Oprócz tego, przepływowy podgrzewacz wody to bardzo energooszczędne i ekonomiczne rozwiązanie. Korzystanie z urządzenia generuje dużo mniej energii elektrycznej niż tradycyjne sposoby ogrzewania wody (np. przy pomocy bojlera). Mniejsze zużycie energii elektrycznej to z kolei niższe rachunki za prąd.

Co więcej, najnowsze podgrzewacze przepływowe wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem. Dzięki temu można zamontować je w różnych miejscach, w których ciepła woda będzie niezbędna - np. w biurze czy domku letniskowym.

Jak wybrać elektryczny przepływowy podgrzewacz wody?

Aby móc bez ograniczeń cieszyć się ciepłą wodą, należy wybrać odpowiedni przepływowy podgrzewacz wody. Czym kierować się przy zakupie?

Wybierając elektryczny przepływowy podgrzewacz wody, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wielkość urządzenia i jego moc - powinna być ona dostosowana do ilości wody, jaką chcemy podgrzać.

Zalecane jest, by na ulokować sprzęt w pobliżu miejsca poboru wody, stąd ogrzewacze najczęściej instalowane są w kuchniach lub łazienkach. Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń w miejscach o podwyższonej wilgotności zapewnia wysoki stopień ochrony (IP 25). Duża moc urządzenia pozwoli na komfortowe użytkowanie i zapewni odpowiednią ilość ciepłej wody dla wszystkich użytkowników. Przepływowe ogrzewacze wody zainstalowane w gospodarstwie domowym to gwarancja komfortowego użytkowania i wysokiej jakości, która będzie służyć Państwu przez lata.

Podgrzewacze przepływowe to urządzenia, pozwalające na szybkie uzyskanie ciepłej wody. Przepływowy podgrzewacz ogrzewa wodę w momencie, kiedy ta przepływa przez urządzenie. Stanowi jednocześnie alternatywę dla tradycyjnego bojlera, który ogrzewa wodę i przechowuje ją w zbiorniku. Przepływowe ogrzewacze wody, dostępne w sklepie internetowym Trzymaj się Ciepło, to innowacyjne produkty, które w krótkim czasie zapewnią Ci ciepłą wodę.

Nie wiesz jaki model podgrzewacza przepływowego wybrać? Skontaktuj się z nami! w Trzymaj się Ciepło pomożemy Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie urządzenia!