Produkty 1-9 z 26

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Regulatory i czujniki temperatury do ogrzewania elektrycznego

Regulatory temperatury wykorzystywane są do kontrolowania oraz regulowania poziomu temperatury. Włączają, (jeśli zachodzi taka potrzeba) systemy ogrzewania w mieszkaniach, domach, sklepach, biurach itp. a także w instalacjach przeciwoblodzeniowych i przemysłowych - wszędzie tam gdzie celem jest utrzymanie stałego poziomu ciepła. Regulator temperatury poza pomiarem temperatury może również kontrolować poziom wilgotności. Elektroniczne programowalne regulatory temperatury pomieszczeń zapewniają dużą ilość opcji ustawień spersonalizowaną dla zakresu temperatur w opcjonalnych porach dnia i nocy w całkowitej zgodności z indywidualnymi potrzebami. Te ustawienia mogą być inne dla weekendów i dni powszednich. Regulatory wyposażone w technologię fuzzy od samego początku zbierają dane, na których opierają swoje kalkulacje dotyczące, kiedy ma nastąpić włączenie i wyłączenie ogrzewania. Technologia ta redukuje wahania temperatury, zapewniając jej jednolity poziom i mniejsze zużycie energii. Regulatory współpracują z czujnikami temperatury powietrza i podłogi (przy ogrzewaniu podłogowym).

Regulatory przeznaczone do współpracy z zewnętrznymi systemami ochrony przeciwoblodzeniowej elementów budynków oraz przyległej infrastruktury. Mogą być wykorzystywane do ochrony: dachów, rynien, rur odpływowych, kanałów odpływowych schodów, chodników, podjazdów i ramp załadunkowych wszędzie tam gdzie nadzór nad systemem przeciwoblodzeniowym powinien się opierać na odczytach parametrów temperatury lub wilgotności i temperatury.

Regulatory, termostaty stanowią jeden z głównych elementów układów automatycznej regulacji. W związku z rozwojem automatyki przemysłowej stale rozszerza się oferta i funkcjonalność urządzeń. W naszej ofercie znajdziecie regulatory zarówno do zastosowań specjalnych jak i uniwersalnych.