Produkty 1-9 z 181

Ustaw kierunek malejący
 1. Zestaw ogrzewania podłogowego 1m2 + regulator manualny H3
  Zestaw ogrzewania podłogowego 1m2 + regulator manualny H3
  Moc całkowita: 150 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 279,00 zł Taniej o 176zł 455,00 zł
 2. Zestaw ogrzewania podłogowego 1m2 + regulator manualny H3
  Zestaw ogrzewania podłogowego 1,5m2 + regulator manualny H3
  Moc całkowita: 225 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 329,00 zł Taniej o 180zł 509,00 zł
 3. Zestaw ogrzewania podłogowego ECO + regulator manualny H3
  Zestaw ogrzewania podłogowego ECO 2m2 + regulator manualny H3
  Moc całkowita: 240 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 339,00 zł Taniej o 182zł 521,00 zł
 4. Zestaw ogrzewania podłogowego 1m2 + regulator manualny H3
  Zestaw ogrzewania podłogowego 2m2 + regulator manualny H3
  Moc całkowita: 300 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 369,00 zł Taniej o 196zł 565,00 zł
 5. Zestaw ogrzewania podłogowego ECO + regulator manualny H3
  Zestaw ogrzewania podłogowego ECO 2,5m2 + regulator manualny H3
  Moc całkowita: 300 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 379,00 zł Taniej o 186zł 565,00 zł
 6. Zestaw ogrzewania podłogowego ECO + regulator manualny H3
  Zestaw ogrzewania podłogowego ECO 3m2 + regulator manualny H3
  Moc całkowita: 360 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 409,00 zł Taniej o 200zł 609,00 zł
 7. Zestaw ogrzewania podłogowego 1m2 + regulator manualny H3
  Zestaw ogrzewania podłogowego 2,5m2 + regulator manualny H3
  Moc całkowita: 375 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 419,00 zł Taniej o 193zł 612,00 zł
Strona
na stronę

Ogrzewanie podłogowe to coraz częściej wybierana alternatywa dla ogrzewania centralnego i tradycyjnych grzejników. Lubisz stąpać bosą stopą po ciepłej podłodze? W takim razie właśnie ten system grzewczy będzie doskonałym wyborem. Chcąc ocieplić mieszkanie ogrzewaniem podłogowym, koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Trzymaj Się Ciepło. W naszej ofercie posiadamy bowiem zestawy ogrzewania pod płytki, które bez wątpienia usprawnią proces instalacji podłogówki. 

Zestawy elektrycznego ogrzewania podłogowego to kompletne zestawy w skład których wchodzi mata lub kabel grzewczy wraz z regulatorem temperatury. Zestaw elektrycznego ogrzewania podłogowego stworzony został z myślą o klientach ceniących komfort i łatwość obsługi w jednym. Ich ogromną zaletą jest prostota montażu. Każdy, po zapoznaniu się z instrukcją montażu, jest w stanie zamontować ogrzewanie w ciągu kilku godzin.

Wszystkie niezbędne elementy potrzebne do jego zamontowania wraz z instrukcją znajdują się w zestawie. Zestaw przeznaczony jest do podgrzewania podłóg ceramicznych. W zależności od potrzeb zestaw ogrzewania podłogowego może służyć zarówno jako podstawowe bądź dodatkowe źródło cieplne.

Zalety ogrzewania podłogowego

Ogrzewanie podłogowe to typ systemu grzewczego, który niesie za sobą wiele cennych korzyści. Przede wszystkim, ten rodzaj ogrzewania sprawia, że ciepło rozprowadzane jest równomiernie po całym pomieszczeniu. Podgrzewana podłoga to także oszczędność energii i mniejsze rachunki za prąd. Przy ogrzewaniu podłogowym możemy bowiem regulować poziom temperatury i w razie potrzeby (np. naszej nieobecności w domu), zmniejszać ją. Co więcej, ogrzewanie podłogowe jest niewidoczne i łatwe w utrzymaniu czystości - nie wiąże się z powstawaniem niechcianego kurzu (tak jak ma to miejsce w przypadku grzejników).

Jaka podłoga do ogrzewania podłogowego?

Decydując się na ogrzewanie podłogowe, zwróć uwagę na planowany rodzaj posadzki. Możemy wybrać płytki lub panele podłogowe. W przypadku płytek, do naszej dyspozycji jest m.in. gres oraz płytki ceramiczne.

Czemu gres to dobry wybór?

Przy ogrzewaniu podłogowym warto postawić na płytki gresowe. Gres jest bowiem odporny na działanie wysokich temperatur. W związku z tym, pod wpływem wysokiej temperatury płytki gresowe nie ulegają odkształceniom i nie wydzielają szkodliwych związków chemicznych.

Płytki ceramiczne i ogrzewanie podłogowe - dlaczego warto?

Główną zaletą płytek ceramicznych jest ich wytrzymałość na wysokie temperatury. Co więcej, są one odporne na ścieranie i różnorodne odkształcenia. Z tego powodu stanowią doskonały wybór w kontekście płytek do ogrzewania podłogowego.

Zestawy ogrzewania podłogowego pod płytki w Trzymaj Się Ciepło

Ogrzewania podłogowe to coraz częściej wybierany sposób ocieplania pomieszczeń. Z tego powodu, w Trzymaj Się Ciepło przygotowaliśmy specjalne zestawy, dzięki którym instalacja podłogówki pod płytki odbędzie się szybko i sprawnie. W skład zestawów wchodzą: mata grzewcza, termoregulator, łuk prowadzący, rurka ochronna do czujnika, rurka peszel oraz puszka elektryczna. Do naszych zestawów dodajemy także dokładną instrukcję obsługi i montażu. Pamiętaj o tym, że nasze produkty objęte są gwarancją. W razie wątpliwości, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy i odpowiemy na Twoje pytania!