Produkty 1-9 z 48

Ustaw kierunek malejący
 1. Zestaw z matą pod panele Thermeco Wood + regulator manualny H3 biały
  Zestaw ogrzewania pod panele Thermeco 1m2 + regulator manualny H3
  Moc całkowita: 150 W
  Zastosowanie maty/kabla: do podłóg panelowych
   Dostępny
  Special Price 319,00 zł Taniej o 161.38zł 480,38 zł
 2. Zestaw z matą pod panele Thermeco Wood + regulator manualny H3 biały
  Zestaw ogrzewania pod panele Thermeco 2m2 + regulator manualny H3
  Moc całkowita: 300 W
  Zastosowanie maty/kabla: do podłóg panelowych
   Dostępny
  Special Price 409,00 zł Taniej o 217.28zł 626,28 zł
 3. Zestaw z matą pod panele Thermeco Wood + regulator manualny H3 biały
  Zestaw ogrzewania pod panele Thermeco 3m2 + regulator manualny H3
  Moc całkowita: 450 W
  Zastosowanie maty/kabla: do podłóg panelowych
   Dostępny
  Special Price 479,00 zł Taniej o 261zł 740,00 zł
Strona
na stronę

Elektryczne ogrzewanie podłogowe to nowoczesny sposób ocieplania pomieszczeń. Główną zaletą tego typu systemu jest przyjemne ciepło, rozprowadzane równomiernie na całej podłodze. Wpływa to na komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Ciepła podłoga nie jest jednak jedyną korzyścią, jakie niosą za sobą podłogowe systemy elektryczne. Ogrzewanie podłogowe pozwala również na znaczną oszczędność w zakresie zużycia energii elektrycznej. Możliwa jest bowiem stała kontrola temperatury oraz jej regulacja. Jakie ogrzewanie podłogowe wybrać? Wszystko zależy od rodzaju podłogi - w przypadku paneli należy postawić na zestaw ogrzewania podłogowego pod panele.

Zestawy ogrzewania podłogowego pod panele, dostępne w sklepie internetowym Trzymaj Się Ciepło, to wysokiej jakości produkty, dostosowane specjalnie do paneli podłogowych. Postaw na nowoczesny system grzewczy i ciesz się wymarzonym komfortem cieplnym w swoim domu!

Ogrzewanie podłogowe elektryczne, a panele podłogowe

Chcesz ocieplić swój dom ogrzewaniem podłogowym, ale obawiasz się o powierzchniowe uszkodzenia paneli podłogowych? Niepotrzebnie! W przypadku elektrycznego ogrzewania podłogowego wystarczą dobrze dobrane panele, które zapewnią optymalną przepuszczalność cieplną. Jakie panele na ogrzewanie podłogowe wybrać?

Panele do ogrzewania podłogowego

Wybór paneli, jakie będą położone na ogrzewanie podłogowe zależeć powinien przede wszystkim od sposobu ogrzewania. W tym kontekście możliwe są dwa rozwiązania: ogrzewanie podłogowe wodne oraz ogrzewanie podłogowe elektryczne. W pierwszym przypadku najlepiej sprawdzą się panele laminowane. W ogrzewaniu podłogowym elektrycznym warto postawić natomiast na panele winylowe. Na co zwrócić uwagę, wybierając panele na ogrzewanie podłogowe?

Ważna jest przede wszystkim odpowiednia grubość paneli. Ważne, aby mieściła się ona w zakresie 8-9 mm. Dzięki temu nie naruszymy wytrzymałości podłogi i zapewnimy odpowiednie przewodzenie ciepła.

Istotna jest również klasa użyteczności - zwłaszcza jeśli decydujemy się na panele drewniane lub laminowane. Klasę użyteczności określają dwie cyfry. Pierwsza z nich oznacza rodzaj pomieszczenia, a druga to poziom intensywności użytkowania podłogi. Klasa użyteczności paneli na ogrzewanie podłogowe powinna oscylować między 31, a 32.

Przy wyborze paneli na ogrzewanie podłogowe, należy zwrócić uwagę także na klasę ścieralności. Odpowiednie panele oznaczone są symbolem AC - 3 lub 4.

Co znajduje się w zestawie ogrzewania podłogowego?

Zestawy ogrzewania podłogowego pod panele, dostępne w sklepie internetowym Trzymaj Się Ciepło, składają się z maty grzewczej, regulatora temperatury wraz z czujnikiem podłogowym i powietrznym, rurki ochronnej, łuku prowadzącego, rurki peszel, puszki elektrycznej oraz instrukcji montażu. Informujemy, że nasze produkty objęte są gwarancją. Postaw na nowoczesność i ciesz się innowacyjnym systemem ogrzewania w swoim domu!