Suszarka do rąk JetFlow Exclusive - stal szczotkowana

Special Price 3 399,00 zł Taniej o 200zł 3 599,00 zł
  • 14 dni na zwrot
Czas realizacji: 4 - 7 dni
Możliwość negocjacji ceny
Dane techniczne
Producent: WARMTEC
Napięcie zasilania: ~230V
Stopień ochrony: IP 21
Gwarancja: 5 lat
Wymiary (szer/wys/gł): 730/300/220 mm
Funkcje dodatkowe: Filtr HEPA
Waga: 13 kg
Moc grzewcza: 1650 W
Rodzaj nagrzewnicy: Elektryczna
Max. poziom hałasu: 70 dB
Temperatura powietrza: >40oC
Zamów telefonicznie
(+48) 508 678 517
Zamów mailowo
info@trzymajsiecieplo.pl

Suszarka kieszeniowa do rąk JetFlow Exclusive to idealne połączenie nowoczesności, wydajności, oszczędności i innowacyjnej technologii. W tym modelu suszarki producent zastosował super-nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego, który zapewnia wielokrotnie większą żywotność i wydajność niż tradycyjne silniki szczotkowe. Trwałość tej jednostki szacuje się na minimum 14 lat pracy bez utraty wydajności przy ok. 500 cyklach suszenia na dobę.

Bezszczotkowy silnik dmuchawy i specjalna konstrukcja otworów wylotowych rozpędzają strumień ciepłego powietrza do prędkości ponad 340 km/h, co gwarantuje rekordowo krótki czas suszenia w zaledwie ok 7 sekund. Suszenie następuje dosłownie przez zdmuchnięcie cząstek wody ze skóry – tak krótki proces suszenia nie powoduje przesuszenia skóry, która nadal zachowuje optymalne nawilżenie. Zdmuchnięta woda spływa specjalnym kanałem do zbiorniczka w dolnej części obudowy, co zapobiega tworzeniu się mokrych plam na podłodze pod suszarką.

Model JetFlow Exclusive ma obudowę ze stali nierdzewnej szczotkowanej połączonej z wysokiej jakości tworzywem sztucznym i posiada antybakteryjną powłokę komory suszenia rąk. Wysoką higienę suszenia wspomaga również specjalny filtr HEPA zasysanego powietrza. Suszarka kieszeniowa JetFlow Exclusive idealnie zastępuje uciążliwe ręczniki papierowe, a dzięki swoim wyjątkowym cechom znakomicie sprawdzi się nie tylko w łazience, ale wszędzie tam, gdzie ważna jest higiena i ciągłe utrzymywanie rąk w czystości, np. w kuchni restauracyjnej lub zakładzie produkcji spożywczej.

 

Dane techniczne
Dane techniczne
Producent WARMTEC
Napięcie zasilania ~230V
Stopień ochrony IP 21
Gwarancja 5 lat
Wymiary (szer/wys/gł) 730/300/220 mm
Funkcje dodatkowe Filtr HEPA
Waga 13 kg
Moc grzewcza 1650 W
Rodzaj nagrzewnicy Elektryczna
Max. poziom hałasu 70 dB
Temperatura powietrza >40oC
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to czego szukasz?