Zestaw folii grzewczej na podczerwień 15m2 (150W/m2) + regulator H10-H10 Czarny

1 365,00 zł
 • 14 dni na zwrot
Czas realizacji: Chwilowo niedostępny
Dane techniczne
Zastosowanie maty / kabla:do podłóg panelowych
Moc całkowita:2250 W
Producent:THERMECO
Napięcie zasilania:~230V
EAN:zest.folia.50cm.150.15m2.H10
Typ sterowania regulatora:programowalny z WiFi
Zastosowanie:Ogrzewanie podłogowe
Funkcje:Blokada ustawień, Dowolna aktywacja czujników, Ekran dotykowy, Ekran LCD, Funkcja przeciwzamrożeniowa, On/Off, Program wakacyjny, Program tygodniowy, Sterowanie WiFi
Montaż regulatora:podtynkowy
Współpraca z czujnikiem:Podłogowym, Powietrznym
Kolor termostatu:H10 Czarny
Powierzchnia folii:15,0m2
Wymiary folii:0,5 x 30 m
Zamów telefonicznie
(+48) 508 678 517
Zamów mailowo
info@trzymajsiecieplo.pl

Zestaw promiennikowego ogrzewania podłogowego z folią o szerokości 50cm i termostatem z WiFi

Zestaw ogrzewania podłogowego z folią grzewczą na podczerwień przeznaczony do stosowania w suchych instalacjach np. pod panele. jego ogromną zaletą jest prostota montażu. Każdy, po zapoznaniu się z instrukcją montażu, jest w stanie zamontować ogrzewanie w ciągu kilku godzin.

W skład zestawu wchodzi:

 • Folia grzewcza Thermeco 150W/m²-9m² (rolka 18mb x 50cm)
 • Programowalny regulator temperatury Thermeco H10 z WiFi (kolor do wyboru czarny lub biały)
 • Czujnik temperatury podłogowy
 • Puszka instalacyjna
 • Rurka peszel na przewody
 • Szeroka taśma izolacyjna
 • Przewody zasilające 2,5 mm² - 5 metrów x2
 • Zestaw przyłączeniowy pozwalający na połączenie 6 odcinków foli (konektor - 12 szt, taśma butylowa samowulkanizująca służąca do zaizolowania konektorów -  24 szt.)
 • Instrukcja montażu / Karta gwarancyjna

Nowoczesny regulator temperatury Thermeco H10 z WiFi w kolorze czarnym to intuicyjny termostat nowej generacji wyposażony w wygodny do obsługi ekran dotykowy. Głównym przeznaczeniem urządzenia jest współpraca z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym lub włącznikami zaworów w wodnych systemach grzewczych. Termostat wyposażony został w oprogramowanie pozwalające na ustawienie pełnego programu tygodniowego. Regulator współpracuje z dwoma czujnikami, podłogowym oraz powietrznym. Oba czujniki znajdują się w zestawie.

Termostat ma wbudowaną na stałą funkcję całkowitego wygaszania ekranu w celu oszczędności energii i jednocześnie zabezpieczając urządzenie przed przypadkowym kliknięciem. Regulator Thermeco H10 posiada również ekran dotykowy z wbudowaną, ręczną blokadą ekranu. Jest to szczególnie przydatna funkcja do ochrony np. przed dziećmi minimalizując szansę na przypadkową zmianę ustawień. Termostat jest przeznaczony do użytku komercyjnego i przemysłowego, posiada wszystkie normy CE i Rohs.

 Informacje wyświetlane na przednim panelu urządzenia

H10 przedni wyświetlacz

zdalne-sterowanie-tvt40

Aby możliwe było zdalne sterowanie termostatem np. spoza domu, podczas pierwszej konfiguracji należy go połączyć z siecią WiFi. Następnie należy zainstalować aplikację Tuya Smart na urządzeniu mobilnym takim jak tablet czy smartfon. Aplikacja ta umożliwia pełną kontrolę regulatora a także wyposażona jest w funkcję zabezpieczenia urządzenia np. przed dzieckiem, co uniemożliwi mu przypadkową zmianę temperatury lub wyłączenie termostatu. Aplikacja pozwala na kontrolę dowolnej liczby regulatorów.

google-play app-store


Folia grzewcza Thermeco HF

Folia grzewcza na podczerwień Thermeco HF to nowoczesne, innowacyjne i ekologiczne ogrzewanie podłogowe. Moc folii grzewczej wynosi 150W/m², przeznaczona jest do pracy w pomieszczeniach suchych z podłogą w postaci paneli podłogowych, laminatu, linoleum lub wykładzin. Folię układa się na tak zwanej "wolnej powierzchni", należy zatem odliczyć stałą zabudowę.

Ogrzewanie folią promiennikową oddaje ciepło bezpośrednio do otoczenia. Promiennikowe ogrzewanie podłogowe pod wpływem przepływającego prądu wydziela fale podczerwone, które swoją naturą przypominają promienie słoneczne, ogrzewając w swoim otoczeniu wszystkie stałe elementy otoczenia, tj. sufit, ściany, meble a przede wszystkim nas samych.

Folie grzewcze Thermeco to zaawansowane technologicznie produkty, wykonane z materiałów grzewczych o najwyższej jakości. Elementem grzejnym folii są nano plastry węglowe, które przewodzą prąd elektryczny. Ogromną zaletą tego typu ogrzewania jest prostota instalacji. Do montażu folii grzewczych nie potrzeba kotła C.O., pompy, prowadzenia rurociągów, oszczędzamy zatem miejsce, czas oraz pieniądze. Brak komina oraz pieca to także mniejsze koszty związane z okresową konserwacją. Raz położona folia lub mata grzewcza nie wymaga dodatkowych zabiegów i kosztów z tym związanych. Systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego mogą być stosowane jako samodzielne lub dodatkowe źródło ciepła. Nasze produkty spełniają wszystkie niezbędne normy potwierdzone certyfikatami. Na folię producent udziela 15 lat gwarancji.

Udoskonalona technologia
Nowoczesny sposób łączenia pasków węglowych minimalizuje ryzyko przepalenia w miejscach styku. Dzięki nowemu łączeniu za pomocą pasków srebra typu XXXXX uzyskujemy większą ilość punktów styku. W naszych foliach zastosowano równiez większą ilośc pasty srebra.


Program daje oszczędność

Wbudowany program tygodniowy pozwala na ustawienie 6 bloków czasowych, w których użytkownik może ustawić wymaganą temperaturę pomieszczenia.

Dostępne są trzy tryby programowania:

 • 5+2 jednakowe ustawienia od poniedziałku do piątku, oddzielne na sobotę i niedzielę,
 • 6+1 jednakowe ustawienia od poniedziałku do soboty, oddzielne na niedzielę,
 • 7 jednakowe ustawienia na wszystkie dni tygodnia

Schemat podłogi:

 1. Panele podłogowe
 2. Folia paroizolacyjna
 3. Folia grzejna
 4. Podkład pod panele
 5. Folia paroizolacyjna
 6. Szlichta podłogowa

Sposoby podłączenia folii promiennikowej:

Folia jest docinana ze szpuli indywidualnie pod każdego klienta w związku z czym nie ma możliwości zwrotu towaru. Prosimy o rozważne zakupy!

Dane techniczne
Dane techniczne
Zastosowanie maty / kablado podłóg panelowych
Moc całkowita2250 W
ProducentTHERMECO
Napięcie zasilania~230V
EANzest.folia.50cm.150.15m2.H10
Typ sterowania regulatoraprogramowalny z WiFi
ZastosowanieOgrzewanie podłogowe
FunkcjeBlokada ustawień, Dowolna aktywacja czujników, Ekran dotykowy, Ekran LCD, Funkcja przeciwzamrożeniowa, On/Off, Program wakacyjny, Program tygodniowy, Sterowanie WiFi
Montaż regulatorapodtynkowy
Współpraca z czujnikiemPodłogowym, Powietrznym
Kolor termostatuH10 Czarny
Powierzchnia folii15,0m2
Wymiary folii0,5 x 30 m
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Pytania klientów
Brak pytań
Tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania