Zestaw ogrzewania pod panele Thermeco 5m2 + regulator programowalny H20 WiFi-H20 Złoty

929,00 zł
 • 14 dni na zwrot
Czas realizacji: 1 - 3 dni
Dane techniczne
Producent:THERMECO
Zastosowanie maty / kabla:do podłóg panelowych
Rodzaj zasilania:jednostronne
Moc jednostkowa:150W/m2
Wymiary maty:0,5 x 10 m
Moc całkowita:750 W
Napięcie zasilania:~230V
Powierzchnia maty:5m2
Wyposażenie dodatkowe:Peszel karbowany, Rurka ochronna do czujnika, Łuk prowadzący do rurki ochronnej, Puszka elektryczna głęboka śr: 60mm
Typ sterowania regulatora:programowalny z WiFi
Zastosowanie:Ogrzewanie podłogowe
Funkcje:Dowolna aktywacja czujników, Ekran LCD, Funkcja przeciwzamrożeniowa, On/Off, Program tygodniowy, Sterowanie WiFi, Aktualna pogoda, Zegar
Montaż regulatora:podtynkowy
Współpraca z czujnikiem:Podłogowym, Powietrznym
Kolor termostatu:H20 Złoty
Zamów telefonicznie
(+48) 508 678 517
Zamów mailowo
info@trzymajsiecieplo.pl

Nowoczesny zestaw elektrycznego ogrzewania podłogowego pod podłogi drewniane

Zestaw ogrzewania podłogowego z matą alumionową i termostatem WiFi, jest stworzony z myślą o klientach ceniących komfort i łatwość obsługi w jednym. Prostota montażu, sprawia, że każdy po zapoznaniu się z instrukcją montażu, jest w stanie zamontować ogrzewanie w ciągu kilku godzin. Zestaw z matą grzewczą Thermeco WOOD jest matą przystosowaną do ogrzewania podłóg panelowych lub podłóg drewnianych. Wszystkie elementy potrzebne do jego zamontowania znajdują się w zestawie. Takie rozwiązanie może służyć zarówno jako dodatkowe, jak i podstawowe źródło cieplne.

W zestawie znajduje się:

 • Programowalny regulator temperatury H20 WiFi (czarny, szary lub złoty) wraz z czujnikiem podłogowym
 • Mata grzewcza Thermeco WOOD 5m2 jednostronnie zasilana
 • Rurka ochronna do czujnika
 • Łuk prowadzący
 • Rurka peszel dla kabli zasilających
 • Puszka elektryczna
 • Instrukcja montażu i obsługi
 • Gwarancja

Regulator programowalny Thermeco H20 z WiFi

Nowoczesny regulator temperatury Thermeco H20 z funkcją WiFi w trzech kolorach do wyboru (czarnym, srebrnym lub złotym), to intuicyjny termostat nowej generacji, oferujący doskonałe rozwiązanie do skutecznego sterowania ogrzewaniem w Twoim domu. Jego głównym przeznaczeniem jest współpraca z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Regulator Thermeco H20 wyposażony został w atrakcyjny, kolorowy ekran, który jednocześnie jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Na ekranie tym wyświetlana jest aktualna temperatura pomieszczenia, pogoda, ustawienia oraz status działania termostatu, co pozwala na szybką i wygodną kontrolę parametrów. Wyjątkową cechą tego modelu termostatu jest aluminiowa gałka, która dodaje mu ekskluzywnego wyglądu, dzięki czemu termostat prezentuje się nowocześnie i elegancko. Pokrętło zapewnia wygodne sterowanie i pozwala na szybkie dostosowanie temperatury do preferencji użytkownika. Regulator współpracuje z dwoma czujnikami, podłogowym oraz powietrznym. Dzięki temu zapewniona jest precyzyjna kontrola temperatury zarówno na poziomie podłogi, jak i w całym pomieszczeniu, gwarantując optymalne warunki termiczne w Twoim domu. Oba czujniki znajdują się w zestawie.

Termostat H20 występuje w trzech wariantach kolorystycznych: złotym, szarym i czarnym

Thermeco H20 WiFi zloty szary czarnyThermeco H20 WiFi zloty szary czarny

Regulator H20 posiada funkcję zdalnego sterowania za pomocą aplikacji na smartfonie. np. spoza domu, podczas pierwszej konfiguracji należy go połączyć z siecią WiFi. Termostat można łatwo zintegrować z inteligentnym domem, korzystając z aplikacji Tuya Smart lub Smartlife na urządzeniach z systemem iOS i Android. Dzięki temu można ustawić temperaturę nawet będąc po drugiej stronie świata.

Regulator Thermeco H20 jest również kompatybilny z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Asystent Google i Amazon Alexa, co pozwala na wygodne sterowanie termostatem za pomocą prostych poleceń głosowych. To nie tylko wygodne rozwiązanie, ale również pozwala zmniejszyć koszty energii.

Dane techniczne Thermeco H20

Wymiary Szer./wys. 86mm/86mm / Głęb. 27mm
Czujnik Podłogowy, Powietrzny
Wyjście 16 A maksymalnie 3600W
Sposób montażu Podtynkowe
Napięcie zasilania ~ 230 V +/- 15% 50/60 Hz
Zakres temperatury czujnika powietrznego  od: 5°C do: + 45°C
Zakres temperatury czujnika podłogowego  od: 10°C do: + 70°C
Obciążalność 3600 W
Stopień ochrony IP IP20
Aplikacja Tuya SmartAplikacja Tuya Smart

Mata grzewcza pod panele Thermeco WOOD

Mata grzewcza Thermeco WOOD z płaszczem aluminiowym to doskonała propozycja, gwarantująca skuteczne i energooszczędne ogrzewanie pomieszczeń, jednocześnie zachowując estetyczny wygląd podłogi. Specjalnie zaprojektowana, by idealnie pasować pod podłogi z panelami, zapewniając nie tylko komfort cieplny, ale także równomierne rozprowadzenie ciepła w całym pomieszczeniu.

Mata grzewcza Thermeco WOOD jest matą przystosowaną do ogrzewania podłóg panelowych lub podłóg drewnianych. Mata składa się z jednożyłowego kabla grzejnego, izolowanego warstwą poliamidowo-teflonową o grubości tylko 2 mm, natomist kable grzejne są gęsto upięte pomiędzy płaszczem aluminiowym.

Konstrukcja maty aluminiowej zapewnia najwyższą odporność mechaniczną oraz bardzo dobry rozkład temperatur pod ogrzewaną podłogą. Uzyskujemy w ten sposób wysoki komfort użytkowania i niskie koszty eksploatacji. Mata przeznaczona jest do tak zwanej suchej instalacji czyli bez użycia kleju. Proces montażu polega na umieszczeniu maty pomiędzy pianką wytłumiającą a panelami podłogowymi (płaszczem aluminiowym do góry) i podłączeniu przewodu zasilającego do termostatu. Zaleca się piankę o grubości 3-4mm (zależnie od preferencji użytkownika lub zaleceń producenta paneli) z folią aluminiową, która dodatkowo umożliwia lepszą propagację ciepła.

Mata grzewcza Thermeco WOOD z płaszczem aluminiowym pod panele to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na skuteczne i energooszczędne ogrzewanie pomieszczeń przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu podłogi. Mata została zaprojektowana tak, aby idealnie wpasować się pod podłogi z panelami, zapewniając jednocześnie komfort cieplny i równomierne rozprowadzenie ciepła w całym pomieszczeniu.

Mata grzewcza aluminiowa pod panele jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających niezawodnego i niewidocznego systemu ogrzewania podłogowego.

Mata pod panele jest szczególnie polecana do takich pomieszczeń jak:

 • sypialnie
 • pokoje wypoczynkowe
 • pokoje dziecięce
Mata grzewcza Thermeco na podłodzeMata grzewcza Thermeco na podłodze
Dane techniczne maty
Moc jednostkowa 150W/m2
Zasilanie jednostronne
Napięcie zasilania ~ 230 V +/- 15% 50/60 Hz
Grubość 2 mm
Szerokość 50 cm
Długość kabli zasilających
3 m

Mata przeznaczona jest do tak zwanej suchej instalacji czyli bez użycia kleju. Proces montażu polega na umieszczeniu maty pomiędzy pianką wytłumiającą a panelami podłogowymi (płaszczem aluminiowym do góry) i podłączeniu przewodu zasilającego. Zaleca się piankę o grubości 3-4mm (zależnie od preferencji użytkownika lub zalaceń producenta paneli) z folią aluminiową, która dodatkowo umożliwia lepszą propagację ciepła. Mata jest bardzo cienka (ok. 2 mm) co pozwala na instalację ogrzewania bez konieczności podnoszenia podłogi. Maty można łączyć ze sobą, (doprowadzając jej zasilanie do termostatu) natomiast pod żadnym pozorem nie można ich skracać. Posiadamy w ofercie maty różnych długości. Ponadto jakość i niezawodność naszych mat potwierdzona jest 15 letnią gwarancją.


Schemat ułożenia maty Thermeco pod paneleSchemat ułożenia maty Thermeco pod panele

Etapy montażu ogrzewania podłogowego pod panelami:

 


Należy pamiętać, że maty grzewczej w żadnym wypadku nie można skracać! Należy dobrać odpowiednią wielkość maty do pomieszczenia. Maty można łączyć ze sobą, podłączając zasilanie maty do jednego regulatora.

Dane techniczne
Dane techniczne
ProducentTHERMECO
Zastosowanie maty / kablado podłóg panelowych
Rodzaj zasilaniajednostronne
Moc jednostkowa150W/m2
Wymiary maty0,5 x 10 m
Moc całkowita750 W
Napięcie zasilania~230V
Powierzchnia maty5m2
Wyposażenie dodatkowePeszel karbowany, Rurka ochronna do czujnika, Łuk prowadzący do rurki ochronnej, Puszka elektryczna głęboka śr: 60mm
Typ sterowania regulatoraprogramowalny z WiFi
ZastosowanieOgrzewanie podłogowe
FunkcjeDowolna aktywacja czujników, Ekran LCD, Funkcja przeciwzamrożeniowa, On/Off, Program tygodniowy, Sterowanie WiFi, Aktualna pogoda, Zegar
Montaż regulatorapodtynkowy
Współpraca z czujnikiemPodłogowym, Powietrznym
Kolor termostatuH20 Złoty
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Pytania klientów
Brak pytań
Tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania