Zestaw ogrzewania podłogowego 8m2 + regulator programowalny H20 WiFi-H20 Czarny

1 109,00 zł
 • 14 dni na zwrot
Czas realizacji: 1 - 3 dni
Dane techniczne
EAN:5904326933514
Producent:THERMECO
Zastosowanie maty / kabla:pod kafle
Rodzaj zasilania:jednostronne
Moc jednostkowa:150W/m2
Wymiary maty:0,5 x 16 m
Moc całkowita:1200 W
Napięcie zasilania:~230V
Powierzchnia maty:8m2
Wyposażenie dodatkowe:Peszel karbowany, Rurka ochronna do czujnika, Łuk prowadzący do rurki ochronnej, Puszka elektryczna głęboka śr: 60mm
Typ sterowania regulatora:programowalny z WiFi
Zastosowanie:Ogrzewanie podłogowe
Funkcje:Dowolna aktywacja czujników, Ekran LCD, Funkcja przeciwzamrożeniowa, On/Off, Program tygodniowy, Sterowanie WiFi, Aktualna pogoda, Zegar
Montaż regulatora:podtynkowy
Współpraca z czujnikiem:Podłogowym, Powietrznym
Kolor termostatu:H20 Czarny
Zamów telefonicznie
(+48) 508 678 517
Zamów mailowo
info@trzymajsiecieplo.pl

Zestaw ogrzewania podłogowego z nowoczesnym termostatem WiFi

Nowoczesny zestaw ogrzewania podłogowego z matą grzewczą i nowoczesnym termostatem Thermeco H20 stanowi innowacyjne rozwiązanie, które doskonale łączy w sobie wygodę, oszczędność energii oraz elegancję. To połączenie tworzy przyjemne i komfortowe otoczenie w każdym pomieszczeniu. Ten zestaw jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących komfortowego i efektywnego sposobu ogrzewania swojego domu. Dzięki macie grzewczej o mocy 150W/m2 oraz zaawansowanemu termostatowi Thermeco H20 z okrągłym wyświetlaczem w trzech kolorach do wyboru, możesz cieszyć się doskonałym ciepłem, jednocześnie oszczędzając energię. To nie tylko praktyczne, ale również designerskie rozwiązanie, które wprowadzi nowoczesny wygląd do wnętrza Twojego domu.

W zestawie znajduje się:

 • Programowalny regulator temperatury Thermeco H20 z WiFi wraz z czujnikiem podłogowym
 • Nowoczesna uniwersalna mata grzejna 8m2 jednostronnie zasilana
 • Rurka ochronna do czujnika
 • Łuk prowadzący
 • Rurka peszel
 • Puszka elektryczna
 • Instrukcja montażu i obsługi
 • Gwarancja

Regulator programowalny Thermeco H20 z WiFi

Nowoczesny regulator temperatury Thermeco H20 z funkcją WiFi w trzech kolorach do wyboru (czarnym, srebrnym lub złotym), to intuicyjny termostat nowej generacji, oferujący doskonałe rozwiązanie do skutecznego sterowania ogrzewaniem w Twoim domu. Jego głównym przeznaczeniem jest współpraca z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Regulator Thermeco H20 wyposażony został w atrakcyjny, kolorowy ekran z polskim menu i ikonkami, który jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Na ekranie tym wyświetlana jest aktualna temperatura pomieszczenia, pogoda, ustawienia oraz status działania termostatu, co pozwala na szybką i wygodną kontrolę parametrów. Wyjątkową cechą tego modelu termostatu jest aluminiowa gałka, która dodaje mu ekskluzywnego wyglądu, dzięki czemu termostat prezentuje się nowocześnie i elegancko. Pokrętło zapewnia wygodne sterowanie i pozwala na szybkie dostosowanie temperatury do preferencji użytkownika. Regulator współpracuje z dwoma czujnikami, podłogowym oraz powietrznym, które znajdują się w zestawie. Dzięki temu zapewniona jest precyzyjna kontrola temperatury zarówno na poziomie podłogi, jak i w całym pomieszczeniu, gwarantując optymalne warunki cieplne w Twoim domu.

Termostat H20 występuje w trzech wariantach kolorystycznych: złotym, szarym i czarnym

Thermeco H20 WiFi zloty szary czarnyThermeco H20 WiFi zloty szary czarny

Termostat Thermeco H20 posiada funkcję zdalnego sterowania za pomocą aplikacji na smartfonie. np. spoza domu, podczas pierwszej konfiguracji należy go połączyć z siecią WiFi. Termostat można łatwo zintegrować z inteligentnym domem, korzystając z aplikacji Tuya Smart lub Smartlife na urządzeniach z systemem iOS i Android. Dzięki temu można sterować nim, będąc po drugiej stronie świata.

Regulator Thermeco H20 jest również kompatybilny z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Asystent Google i Amazon Alexa, co pozwala na wygodne sterowanie termostatem za pomocą prostych poleceń głosowych. To nie tylko wygodne rozwiązanie, ale również pozwala zmniejszyć koszty energii.

Dane techniczne Thermeco H20

Wymiary Szer./wys. 86mm/86mm / Głęb. 27mm
Czujnik Podłogowy, Powietrzny
Wyjście 16 A maksymalnie 3600W
Sposób montażu Podtynkowe
Napięcie zasilania ~ 230 V +/- 15% 50/60 Hz
Zakres temperatury czujnika powietrznego  od: 5°C do: + 45°C
Zakres temperatury czujnika podłogowego  od: 10°C do: + 70°C
Obciążalność 3600 W
Stopień ochrony IP IP20

 

Aplikacja Tuya SmartAplikacja Tuya Smart

Uniwersalna mata grzewcza Thermeco

Mata grzewcza elektryczna o mocy 150W/m2 to zaawansowane technologicznie urządzenie, które służy do efektywnego ogrzewania różnych powierzchni w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, łazienkach oraz pomieszczeniach sanitarnych. Przeznaczona jest do instalacji w cienkich strukturach podłóg, co oznacza, że można ją łatwo ukryć pod podłogą czy w ścianie, bez wpływu na wygląd wnętrza.

Jest to mata nowej generacji, a jej doskonałe właściwości wynikają z zastosowania materiałów (teflon i poliamid), oraz nowoczesnej technologii produkcji.

Najważniejsze cechy:

 • Efektywne ogrzewanie: Moc 150W/m2 jest odpowiednio skalibrowana, aby dostarczać odpiwednie ciepło do pomieszczenia, co przyczynia się do komfortu cieplnego.
 • Równomierne rozprowadzanie ciepła: Mata grzewcza jest zaprojektowana w taki sposób, aby równomiernie nagrzewać całą powierzchnię, na której jest umieszczona. To eliminuje zimne punkty i tworzy przyjemne i jednolite ciepło.
 • Łatwa instalacja: Instalacja maty grzewczej jest łatwa i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Matę można umieścić bezpośrednio pod warstwą podłogową czy na ścianie.

 

Jak prawidłowo ułożyć matę grzewczą?

układanie maty grzewczej pod płytkami


Dane techniczne maty
Zastosowanie maty: pod kafle
Rodzaj zasilania: jednostronne
Podkład: Siatka z tworzywa sztucznego
Element grzejny: żyła wielodrutowa
Izolacja termiczna: poliamid + teflon
Powłoka zewnętrzna; PVC
Napięcie zasilania: ~ 230 V +/- 15% 50/60 Hz
Grubość maty: 3,5 mm
Szerokość maty: 50 cm
Długość kabli zasilających:
3 m
Gwarancja:
25 lat
Schemat podłogi z matą grzewcząSchemat podłogi z matą grzewczą

Schemat podłogi z matą grzewczą:

 1. Płytki ceramiczne lub gres
 2. Elastyczna zaprawa klejowa
 3. Mata grzejna
 4. Środek gruntujący
 5. Izolacja cieplna, izopanel (opcjonalnie)
 6. Szlichta podłogowa

Matę układamy bezpośrednio w warstwie zaprawy klejowej lub w wylewce betonowej. Mata posiada siatkę, którą można dowolnie nacinać, uzyskując żądany kształt powierzchni. Mata jest bardzo cienka (ok. 3,5 mm) co pozwala na instalację ogrzewania bez konieczności podnoszenia podłogi. Maty można łączyć ze sobą, natomiast pod żadnym pozorem nie można ich skracać. Posiadamy w ofercie maty różnych długości. Ponadto jakość i niezawodność naszych mat potwierdzona jest 25 letnią gwarancją.

Dane techniczne
Dane techniczne
EAN5904326933514
ProducentTHERMECO
Zastosowanie maty / kablapod kafle
Rodzaj zasilaniajednostronne
Moc jednostkowa150W/m2
Wymiary maty0,5 x 16 m
Moc całkowita1200 W
Napięcie zasilania~230V
Powierzchnia maty8m2
Wyposażenie dodatkowePeszel karbowany, Rurka ochronna do czujnika, Łuk prowadzący do rurki ochronnej, Puszka elektryczna głęboka śr: 60mm
Typ sterowania regulatoraprogramowalny z WiFi
ZastosowanieOgrzewanie podłogowe
FunkcjeDowolna aktywacja czujników, Ekran LCD, Funkcja przeciwzamrożeniowa, On/Off, Program tygodniowy, Sterowanie WiFi, Aktualna pogoda, Zegar
Montaż regulatorapodtynkowy
Współpraca z czujnikiemPodłogowym, Powietrznym
Kolor termostatuH20 Czarny
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Pytania klientów
Brak pytań
Tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania