Filtruj wg

Produkty 1-9 z 80

Ustaw kierunek malejący
 1. Mata grzewcza TV T0 50 do ogrzewania podłogowego 0,5m2 / 85 W
  Mata grzewcza TV T0 50 do ogrzewania podłogowego 0,5m2 / 85 W
  Moc całkowita: 85 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 183,00 zł Taniej o 46zł 229,00 zł
 2. Mata grzewcza Thermeco do ogrzewania podłogowego 1m2 / 120 W
  Mata grzewcza Thermeco do ogrzewania podłogowego 1m2 / 120 W
  Moc całkowita: 120 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 189,00 zł Taniej o 16zł 205,00 zł
 3. Mata grzewcza Thermeco WOOD do podłóg panelowych 1m2 / 150 W
  Mata grzewcza Thermeco WOOD do podłóg panelowych 1m2 / 150 W
  Moc całkowita: 150 W
  Zastosowanie maty/kabla: do podłóg panelowych
   Dostępny
  Special Price 195,00 zł Taniej o 84zł 279,00 zł
 4. thermeco-mat
  Mata grzewcza Thermeco do ogrzewania podłogowego 1m2 / 150 W
  Moc całkowita: 150 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 195,00 zł Taniej o 34zł 229,00 zł
 5. mata-grzejna-thermeco
  Mata grzewcza Thermeco do ogrzewania podłogowego 1,5m2 / 180 W
  Moc całkowita: 180 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 219,00 zł Taniej o 36zł 255,00 zł
 6. thermeco-mat
  Mata grzewcza Thermeco do ogrzewania podłogowego 1,5m2 / 225 W
  Moc całkowita: 225 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 229,00 zł Taniej o 60zł 289,00 zł
 7. Mata grzewcza TV T0 50 do ogrzewania podłogowego 1m2 / 170 W
  Mata grzewcza TV T0 50 do ogrzewania podłogowego 1m2 / 170 W
  Moc całkowita: 170 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 231,00 zł Taniej o 58zł 289,00 zł
 8. Mata grzewcza Thermoval WT 2010AL do podłóg panelowych 1m2 / 150 W
  Mata grzewcza Thermoval WT 2010AL do podłóg panelowych 1m2 / 150 W
  Moc całkowita: 150 W
  Zastosowanie maty/kabla: do podłóg panelowych
   Dostępny
  Special Price 239,00 zł Taniej o 50zł 289,00 zł
 9. thermeco-mat
  Mata grzewcza Thermeco do ogrzewania podłogowego 2m2 / 240 W
  Moc całkowita: 240 W
  Zastosowanie maty/kabla: pod kafle
   Dostępny
  Special Price 265,00 zł Taniej o 30zł 295,00 zł
Strona
na stronę

Elektryczne ogrzewanie podłogowe to coraz częściej wybierany sposób ocieplania mieszkań. Innowacyjnym rozwiązaniem są w tym kontekście maty grzewcze. Umożliwiają one skuteczne i wydajne ogrzewanie różnorodnych pomieszczeń. Maty grzejne, dostępne w ofercie sklepu internetowego Trzymaj Się Ciepło to doskonała inwestycja, która zapewni Ci wymarzony komfort cieplny.

Dotknięcie bosą stopą zimnych płytek nie należy do miłych doświadczeń. Wyobraź sobie, że wcześniej zimna i nieprzyjemna podłoga zmieni się w ciepłą powierzchnię, po której stąpanie jest prawdziwą przyjemnością. Jak to zrobić? Wystarczy, że zdecydujesz się na matę grzewczą, która ociepli nie tylko podłogę, ale też ogrzeje całe pomieszczenie. W naszym sklepie znajdą Państwo starannie wybrane maty grzewcze najlepszych producentów. Wyróżniają się jakością zastosowanych materiałów (teflon, poliamid) i trwałością. Producent mat grzewczych Thermeco dostępnych w naszym sklepie zapewnia 25-letnią gwarancję na produkty. Jesteśmy pewni, że zakup maty grzewczej to inwestycja na lata.

Mata podłogowa grzewcza - dlaczego warto?

Rosnąca popularność mat grzewczych wiąże się z licznymi korzyściami, jakie niesie za sobą tego typu rozwiązanie. Wynika również z uniwersalnego charakteru instalacji. Dlaczego zatem warto ogrzewać mieszkanie przy pomocy systemu, jakim jest mata grzejna?

Przede wszystkim, maty elektryczne podłogowe umożliwiają równomierne ogrzewanie całej powierzchni podłogi. Dzięki temu, w poszczególnych pomieszczeniach nie odczujemy różnicy temperatury.

Kolejna zaleta maty grzejnej to niekwestionowana oszczędność miejsca. Ocieplając mieszkanie przy użyciu ogrzewania podłogowego, nie musisz bowiem inwestować w tradycyjne grzejniki, przez co zyskasz sporo cennego miejsca. Aspekt ten jest szczególnie istotny w przypadku niewielkich mieszkań.

Dodatkowym atutem maty grzejnej jest brak kurzu. Na podłodze nie osadzają się żadne zabrudzenia, związane ze stosowaniem ogrzewania podłogowego.

Elektryczne maty grzewcze - jaką moc wybrać?

Decydując się na rozwiązanie, jakim jest mata grzewcza, pamiętaj o tym, aby wybrać odpowiednią moc produktu. Im większa powierzchnia, tym wyższa powinna być moc maty grzejnej. W przypadku pomieszczeń o standardowej wysokości (ok. 2,5 m), można przyjąć, że na każde 1 m² powierzchni przypada około 150 W mocy maty grzewczej. Przykładowo, do pomieszczenia o powierzchni 10 m², potrzebna będzie zatem mata grzewcza o mocy 1500 W.

Jeśli nie masz pewności co do tego, jaką moc powinna mieć mata grzejna, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Mata grzewcza - szybki montaż we własnym zakresie

Montaż maty grzejnej jest stosunkowo prosty, jednak wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi oraz znajomości zasad instalacji elektrycznej. Przed rozpoczęciem montażu trzeba upewnić się, że powierzchnia podłogi jest czysta, równa i sucha. Następnie należy rozwinąć matę grzewczą i umieścić ją na podłożu. Maty grzewcze pokryte są warstwą kleju, dzięki czemu przytwierdzenie ich do podłoża nie będzie stanowiło większego problemu.

W przypadku braku doświadczenia z instalacjami elektrycznymi, warto zwrócić się o pomoc do specjalisty.

Gdzie można zastosować maty grzewcze?

Praktycznie wszędzie! Maty grzewcze są bardzo cienkie i dlatego można zamontować je w pomieszczeniach, w których podniesienie podłogi nie jest możliwe ze względów konstrukcyjnych. Wybierane są często do małych pomieszczeń i tych, w których nie można zastosować podłogowych przewodów grzejnych. Do maty grzewczej należy dobrać odpowiedni termostat ze sterowaniem ręcznym lub programem czasowym.

Maty grzewcze można zamontować pod płytkami, panelami czy parkietem. Wybór maty powinien być podyktowany przede wszystkim rodzajem podłogi - w naszym sklepie znajdą Państwo maty grzewcze do podłóg panelowych, pod płytki i wiele innych. Co ważne, mat grzewczych nie można skracać, dlatego warto starannie wybrać jej wielkość. Maty posiadają jednak siatkę, którą można nacinać, by uzyskać odpowiedni kształt. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji - zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego.

Maty grzewcze - nowoczesny sposób na ogrzewanie pomieszczeń

Maty grzejne to nieograniczone możliwości - ogrzewanie domu jeszcze nigdy nie było tak proste i wydajne!

Maty grzewcze, dostępne w ofercie Trzymaj Się Ciepło, to produkty, które wykorzystać możesz w całym domu - w kuchni, łazience, czy sypialni. Co więcej, ich montażu możesz podjąć się zarówno w trakcie remontu (w przypadku starej podłogi), jak i chwilę przed tym, zanim położysz płytki ceramiczne.

Decydując się na elektryczne ogrzewanie podłogowe, warto postawić na nowoczesny regulator temperatury z czujnikiem podłogowym. Obecność termostatu pozwoli na kontrolę temperatury w pomieszczeniu, dzięki czemu ogrzewanie podłogowe będzie jeszcze bardziej skuteczne i efektywne.


Elektryczne ogrzewanie podłogowe to nowoczesny sposób ocieplania pomieszczeń. Główną zaletą tego typu systemu jest przyjemne ciepło, rozprowadzane równomiernie na całej podłodze. Wpływa to na komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Ciepła podłoga nie jest jednak jedyną korzyścią, jakie niosą za sobą podłogowe systemy elektryczne. Ogrzewanie podłogowe pozwala również na znaczną oszczędność w zakresie zużycia energii elektrycznej. Możliwa jest bowiem stała kontrola temperatury oraz jej regulacja. Jakie ogrzewanie podłogowe wybrać? Wszystko zależy od rodzaju podłogi - w przypadku paneli należy postawić na zestaw ogrzewania podłogowego pod panele.

Zestawy ogrzewania podłogowego pod panele, dostępne w sklepie internetowym Trzymaj Się Ciepło, to wysokiej jakości produkty, dostosowane specjalnie do paneli podłogowych. Postaw na nowoczesny system grzewczy i ciesz się wymarzonym komfortem cieplnym w swoim domu!

Ogrzewanie podłogowe elektryczne, a panele podłogowe

Chcesz ocieplić swój dom ogrzewaniem podłogowym, ale obawiasz się o powierzchniowe uszkodzenia paneli podłogowych? Niepotrzebnie! W przypadku elektrycznego ogrzewania podłogowego wystarczą dobrze dobrane panele, które zapewnią optymalną przepuszczalność cieplną. Jakie panele na ogrzewanie podłogowe wybrać?

Panele do ogrzewania podłogowego

Wybór paneli, jakie będą położone na ogrzewanie podłogowe zależeć powinien przede wszystkim od sposobu ogrzewania. W tym kontekście możliwe są dwa rozwiązania: ogrzewanie podłogowe wodne oraz ogrzewanie podłogowe elektryczne. W pierwszym przypadku najlepiej sprawdzą się panele laminowane. W ogrzewaniu podłogowym elektrycznym warto postawić natomiast na panele winylowe. Na co zwrócić uwagę, wybierając panele na ogrzewanie podłogowe?

Ważna jest przede wszystkim odpowiednia grubość paneli. Ważne, aby mieściła się ona w zakresie 8-9 mm. Dzięki temu nie naruszymy wytrzymałości podłogi i zapewnimy odpowiednie przewodzenie ciepła.

Istotna jest również klasa użyteczności - zwłaszcza jeśli decydujemy się na panele drewniane lub laminowane. Klasę użyteczności określają dwie cyfry. Pierwsza z nich oznacza rodzaj pomieszczenia, a druga to poziom intensywności użytkowania podłogi. Klasa użyteczności paneli na ogrzewanie podłogowe powinna oscylować między 31, a 32.

Przy wyborze paneli na ogrzewanie podłogowe, należy zwrócić uwagę także na klasę ścieralności. Odpowiednie panele oznaczone są symbolem AC - 3 lub 4.