BEZPIECZNE ZAKUPY
na każdym etapie zamówienia
DARMOWA DOSTAWA
już od 150zł
NOWOŚCI
nasze nowe produkty
PROMOCJE
produkty w promocyjnych cenach
POMOC TECHNICZNA
doradzamy, podpowiadamy

Piec akumulacyjny DIMPLEX Duo 500n (2,6kW) - statyczny

Więcej informacji
ProducentDIMPLEX
Typ piecaStatyczny
Moc całkowita2600 W
Napięcie zasilania~230V
Wymiary (szer/wys/gł)1060/712/130 mm
Waga124 kg
Gwarancja3 lata
 Brak w magazynie
Sposoby i ceny dostawy
Brak w magazynie
SKU
5011139033680
Promocja 2 530,00 zł Cena regularna: 2 816,70 zł

Piec akumulacyjny DIMPLEX Duo 500n (2,6kW) - statyczny

Czas realizacji: Trwale niedostępny
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Piece akumulacyjne Dimplex DuoHeat wykorzystują unikalne połączenie dwóch współpracujących ze sobą źródeł ciepła: modułu akumulacyjnego i panelu promiennikowego. Dzięki temu urządzenia działają niezwykle sprawnie i oszczędnie. Uzupełnieniem podstawowego ogrzewania pochodzącego z modułu akumulacyjnego jest ogrzewanie promiennikowe zainstalowane w przedniej części pieca, które jest w stanie szybko zwiększyć temperaturę pomieszczenia.

Maksymalna wydajność oraz oszczędność statycznego pieca akumulacyjnego DIMPLEX Duo Heat możliwa jest dzięki w pełni automatycznej kontroli nad wytwarzaniem ciepła przez oba źródła. Urządzenie indywidualnie i nieustannie kontroluje temperaturę pomieszczenia oraz w inteligentny i precyzyjny sposób dostosowuje ilość ciepła wydzielanego z akumulacyjnego i promiennikowego elementu grzewczego.

Racjonalne wykorzystanie energii:
Seria DuoHeat cechuje racjonalne wykorzystanie energii elektrycznej. Funkcjonuje on tak, by duża część ciepła była dostępna w ciągu dnia, przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Energia cieplna gromadzona jest dzięki energii elektrycznej pobieranej podczas taniej taryfy nocnej i uwalniana przez cały dzień przy wsparciu panelu promiennikowego. 

Komfortowa wydajna praca:
Piec akumulacyjny DuoHeat automatycznie i nieustannie kontroluje temperaturę pomieszczenia oraz w inteligentny i precyzyjny sposób dostosowuje ilość ciepła wydzielanego z akumulacyjnego i promiennikowego elementu grzewczego. W ten sposób zostaje utrzymana temperatura, którą użytkownik wybrał za pomocą łatwego w obsłudze elektronicznego regulatora.

Łatwa obsługa:
DuoHeat wyposażony jest w sterowanie elektroniczne, współpracujące opcjonalnie z szeroką gamą kaset programujących RX i umożliwia komfortowe zarządzanie systemem ogrzewania. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem panelu dotykowego LED, a użytkownik ma możliwość zwiększenia bądź obniżenia poziomu ładowania bloku akumulacyjnego. 

Zalety:

  • Blok akumulacyjny – ogniwa magnezytowe dużej gęstości gromadzące wewnątrz energię cieplną
  • Moduł akumulacyjny wyposażony w zestaw grzałek
  • Panel promiennikowy złożony z cienkiej warstwy przewodów grzejnych przymocowanych od wewnątrz do przedniej ściany obudowy pieca
  • Wbudowany, ustawiany przez użytkownika, elektroniczny sterownik kontrolujący działanie panelu promiennikowego oraz modułu akumulacyjnego
  • Sterowanie za pośrednictwem panelu dotykowego LED umieszczonego w górnej części obudowy
  • Moduł ładowania bloku akumulacyjnego współpracujący z elektronicznym czujnikiem temperatury pomieszczenia
  • „Blokada rodzicielska” przed niepożądaną regulacją
  • Możliwość regulacji poziomu ładowania bloku akumulacyjnego zależnie od potrzeb
  • Podwójne zabezpieczenie termiczne promiennika ograniczające temperaturę panelu do 56°C (1. stopień zabezpieczenia) i maksymalnie do 65°C (2. stopień zabezpieczenia)
  • Stalowa obudowa lakierowana proszkowo
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Piec akumulacyjny DIMPLEX Duo 500n (2,6kW) - statyczny
Twoja ocena