Piec akumulacyjny DIMPLEX Duo 500n (2,6kW) - statyczny

Special Price 2 530,00 zł Taniej o 286.7zł 2 816,70 zł
 • 14 dni na zwrot
Czas realizacji: Trwale niedostępny
Dane techniczne
Moc całkowita: 2600 W
Producent: DIMPLEX
Napięcie zasilania: ~230V
Gwarancja: 3 lata
Wymiary (szer/wys/gł): 1060/712/130 mm
Waga: 124 kg
Typ pieca: Statyczny
Zamów telefonicznie
(+48) 508 678 517
Zamów mailowo
info@trzymajsiecieplo.pl

Piece akumulacyjne Dimplex DuoHeat wykorzystują unikalne połączenie dwóch współpracujących ze sobą źródeł ciepła: modułu akumulacyjnego i panelu promiennikowego. Dzięki temu urządzenia działają niezwykle sprawnie i oszczędnie. Uzupełnieniem podstawowego ogrzewania pochodzącego z modułu akumulacyjnego jest ogrzewanie promiennikowe zainstalowane w przedniej części pieca, które jest w stanie szybko zwiększyć temperaturę pomieszczenia.

Maksymalna wydajność oraz oszczędność statycznego pieca akumulacyjnego DIMPLEX Duo Heat możliwa jest dzięki w pełni automatycznej kontroli nad wytwarzaniem ciepła przez oba źródła. Urządzenie indywidualnie i nieustannie kontroluje temperaturę pomieszczenia oraz w inteligentny i precyzyjny sposób dostosowuje ilość ciepła wydzielanego z akumulacyjnego i promiennikowego elementu grzewczego.

Racjonalne wykorzystanie energii:
Seria DuoHeat cechuje racjonalne wykorzystanie energii elektrycznej. Funkcjonuje on tak, by duża część ciepła była dostępna w ciągu dnia, przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Energia cieplna gromadzona jest dzięki energii elektrycznej pobieranej podczas taniej taryfy nocnej i uwalniana przez cały dzień przy wsparciu panelu promiennikowego. 

Komfortowa wydajna praca:
Piec akumulacyjny DuoHeat automatycznie i nieustannie kontroluje temperaturę pomieszczenia oraz w inteligentny i precyzyjny sposób dostosowuje ilość ciepła wydzielanego z akumulacyjnego i promiennikowego elementu grzewczego. W ten sposób zostaje utrzymana temperatura, którą użytkownik wybrał za pomocą łatwego w obsłudze elektronicznego regulatora.

Łatwa obsługa:
DuoHeat wyposażony jest w sterowanie elektroniczne, współpracujące opcjonalnie z szeroką gamą kaset programujących RX i umożliwia komfortowe zarządzanie systemem ogrzewania. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem panelu dotykowego LED, a użytkownik ma możliwość zwiększenia bądź obniżenia poziomu ładowania bloku akumulacyjnego. 

Zalety:

 • Blok akumulacyjny – ogniwa magnezytowe dużej gęstości gromadzące wewnątrz energię cieplną
 • Moduł akumulacyjny wyposażony w zestaw grzałek
 • Panel promiennikowy złożony z cienkiej warstwy przewodów grzejnych przymocowanych od wewnątrz do przedniej ściany obudowy pieca
 • Wbudowany, ustawiany przez użytkownika, elektroniczny sterownik kontrolujący działanie panelu promiennikowego oraz modułu akumulacyjnego
 • Sterowanie za pośrednictwem panelu dotykowego LED umieszczonego w górnej części obudowy
 • Moduł ładowania bloku akumulacyjnego współpracujący z elektronicznym czujnikiem temperatury pomieszczenia
 • „Blokada rodzicielska” przed niepożądaną regulacją
 • Możliwość regulacji poziomu ładowania bloku akumulacyjnego zależnie od potrzeb
 • Podwójne zabezpieczenie termiczne promiennika ograniczające temperaturę panelu do 56°C (1. stopień zabezpieczenia) i maksymalnie do 65°C (2. stopień zabezpieczenia)
 • Stalowa obudowa lakierowana proszkowo
Dane techniczne
Dane techniczne
Moc całkowita 2600 W
Producent DIMPLEX
Napięcie zasilania ~230V
Gwarancja 3 lata
Wymiary (szer/wys/gł) 1060/712/130 mm
Waga 124 kg
Typ pieca Statyczny
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to czego szukasz?