Zestaw folii grzewczej na podczerwień 1m2 (220W/m2) + regulator TVT30

Dane techniczne
Zastosowanie maty / kabla:do podłóg panelowych
Moc całkowita:220 W
Producent:HEAT PLUS
Napięcie zasilania:~230V
Typ sterowania regulatora:programowalny
Funkcje specjalne:Autodiagnostyka błędów, Funkcja adaptacyjna Inteligent
Zastosowanie:Ogrzewanie podłogowe
Funkcje:Blokada ustawień, Dowolna aktywacja czujników, Ekran dotykowy, Ekran LCD, Funkcja przeciwzamrożeniowa, On/Off, Program wakacyjny, Program tygodniowy
Montaż regulatora:podtynkowy
Współpraca z czujnikiem:Podłogowym, Powietrznym
Wymiary folii:0,5 x 22 m
Zamów telefonicznie
(+48) 508 678 517
Zamów mailowo
info@trzymajsiecieplo.pl

Zestaw ogrzewania podłogowego

Zestaw ogrzewania podłogowego z folią grzewczą na podczerwień przeznaczony do stosowania w suchych instalacjach np. pod panele. jego ogromną zaletą jest prostota montażu. Każdy, po zapoznaniu się z instrukcją montażu, jest w stanie zamontować ogrzewanie w ciągu kilku godzin.

W zestawie znajduje się:

  • folia grzewcza Heat Plus
  • Programowalny regulator temperatury Thermoval TVT30 wraz z czujnikiem podłogowym
  • Puszka instalacyjna
  • Rurka peszel na przewody
  • Taśma izolacyjna
  • Przewody zasilające 2,5 mm2 - 5 metrów x2
  • Zestaw przyłączeniowy pozwalający na połączenie 2 odcinków foli (konektor - 4 szt, taśma butylowa samowulkanizująca służąca do zaizolowania konektorów -  8 szt)
  • Instrukcja montażu

Regulator Thermoval TVT30

Regulator temperatury Thermoval TVT 30 jest nowoczesnym termostatem z ekranem dotykowym LCD. Bardzo nowoczesny wygląd z pewnością wpasuje się w obecne trendy urządzania wnętrz. Głównym przeznaczeniem urządzenia jest współpraca z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym. Uniwersalna konstrukcja wyposażona została w pełne oprogramowanie tygodniowe. Urządzenie dodatkowo może współpracować z powietrznym ogrzewaniem elektrycznym oraz podłogowym lub powietrznym ogrzewaniem wodnym.

Nowy programowalny regulator Thermoval z ekranem dotykowym

regulatory_tvt30

Termostat pozwala na zmianę temperatury bez ingerowania w zapisane programy. Wszystkie zapisane w pomięci regulatora ustawienia są zachowywane nawet podczas zaniku napięcia lub gdy regulator jest wyłączony wyłącznikiem wewnętrznym przez dwie godziny. W zestawie znajduje się czujnik podłogowy. Regulator współpracuje także z czujnikiem powietrznym, wbudowanym w termostat. Ponadto regulator TVT 30 spełnia wymogi normy europejskiej IEC 60800 1998

 Dane techniczne regulatora
Wymiary Szer. 86mm / Głęb. 48mm
Czujnik Podłogowy
Wyjście 14 A maksymalnie 3200W
Sposób montażu Podtynkowe
Napięcie zasilania ~ 230 V +/- 15% 50/60 Hz
Zakres temperatury od: + 5 °C do: + 60 °C
Obciążalność 3200 W
Stopień ochrony IP IP20

Folia grzewcza na podczerwień

Folia grzewcza na podczerwień Heat Plus to nowoczesne, innowacyjne i ekologiczne ogrzewanie podłogowe. Moc folii grzewczej wynosi 150W/m2 , przeznaczona jest do pracy w pomieszczeniach suchych z podłogą w postaci paneli podłogowych, laminatu, linoleum lub wykładzin.

Promiennikowe ogrzewanie podłogowe pod wpływem przepływającego prądu wydziela fale podczerowne, które swoją naturą przypominają promienie słoneczne, ogrzewając w swoim otoczeniu wszystkie stałe elementy otoczenia, tj. sufit, ściany, meble a przede wszystkim nas samych.

podłączenie1

podłączenie1

Folie grzewcze Heat Plus to zaawansowane technologicznie produkty, wykonane z materiałów grzewczych o najwyższej jakości. Elementem grzejnym folii są nano rurki węglowe, które przewodzą prąd elektryczny. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów grzewczych gdzie energia jest tracona w procesach spalania, transportu, magazynowania, ogrzewanie folią promiennikową oddaje ciepło bezpośrednio do otoczenia (z pominięciem ogrzewania powietrza) zaoszczędzając duże ilości energii.

 Dane techniczne folii
Moc jednostkowa 220 W/m2
Zasilanie jednostronne / dwustronne
Napięcie zasilania ~ 230 V +/- 15% 50/60 Hz
Grubość 0,4 mm
Szerokość 50 cm

WAŻNE: Akcesoria znajdujące się w zestawie (konektorki i taśma butylowa) pozwalają na połączenie 2 kawałków folii grzewczej. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego zestawu przyłączeniowego w naszym sklepie.

WAŻNE: Folia jest docinana ze szpuli indywidualnie pod każdego klienta w związku z czym nie ma możliwości zwrotu towaru. Prosimy o rozważne zakupy!

Dane techniczne
Dane techniczne
Zastosowanie maty / kablado podłóg panelowych
Moc całkowita220 W
ProducentHEAT PLUS
Napięcie zasilania~230V
Typ sterowania regulatoraprogramowalny
Funkcje specjalneAutodiagnostyka błędów, Funkcja adaptacyjna Inteligent
ZastosowanieOgrzewanie podłogowe
FunkcjeBlokada ustawień, Dowolna aktywacja czujników, Ekran dotykowy, Ekran LCD, Funkcja przeciwzamrożeniowa, On/Off, Program wakacyjny, Program tygodniowy
Montaż regulatorapodtynkowy
Współpraca z czujnikiemPodłogowym, Powietrznym
Wymiary folii0,5 x 22 m
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to czego szukasz?