BEZPIECZNE ZAKUPY
na każdym etapie zamówienia
DARMOWA DOSTAWA
już od 150zł
NOWOŚCI
nasze nowe produkty
PROMOCJE
produkty w promocyjnych cenach
POMOC TECHNICZNA
doradzamy, podpowiadamy

Zestaw ogrzewania podłogowego 6m2 + regulator Ebeco EB Therm 205

Więcej informacji
ZastosowanieOgrzewanie podłogowe
Zastosowanie maty / kablapod kafle
Napięcie zasilania~230V
Rodzaj zasilaniajednostronne
Moc całkowita1020 W
Powierzchnia maty6m2
Wymiary maty0,5 x 12 m
Typ sterowania regulatoramanualny
FunkcjeOn/Off, Blokada ustawień, Dowolna aktywacja czujników, Ekran LCD, Program tygodniowy
Montaż regulatorapodtynkowy
Współpraca z czujnikiemPowietrznym, Podłogowym
Wyposażenie dodatkowePuszka elektryczna głęboka śr: 60mm, Peszel karbowany, Rurka ochronna do czujnika, Łuk prowadzący do rurki ochronnej
ProducentTHERMOVAL
 Brak w magazynie
Sposoby i ceny dostawy
Brak w magazynie
SKU
7330778816151
839,00 zł

Zestaw ogrzewania podłogowego 6m2 + regulator Ebeco EB Therm 205

Czas realizacji: Trwale niedostępny
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Zestaw ogrzewania podłogowego

Zestaw elektrycznego ogrzewania podłogowego jest stworzony z myślą o klientach ceniących komfort i łatwość obsługi w jednym. Jego ogromną zaletą jest prostota montażu. Każdy, po zapoznaniu się z instrukcją montażu, jest w stanie zamontować ogrzewanie w ciągu kilku godzin. Wszystkie elementy potrzebne do jego zamontowania znajdują się w zestawie. Zestaw przeznaczony jest do podgrzewania podłóg ceramicznych, kamiennych lub betonowych. Może służyć zarówno jako dodatkowe jak i podstawowe źródło cieplne.

W zestawie znajduje się:

 • Manulany regulator temperatury Ebeco EB Therm 55 wraz z czujnikiem podłogowym
 • Mata grzejna jednostronnie zasilana
 • Rurka ochronna do czujnika
 • Łuk prowadzący
 • Rurka peszel
 • Puszka elektryczna
 • Instrukcja montażu i obsługi
 • Gwarancja

Regulator temperatury Ebeco EB Therm 55

Regulator EB Therm 205 to elektroniczny, programowalny regulator temperatury przeznaczony do montażu podtyngowego, wyposażony w ciekłokrystaliczny wyświetlacz.

Współpracuje z dwoma czujnikami temperatury: powietrznym lub/i podłogowym, znajdującymi się na wyposażeniu. EB-Therm 205 pracuje w technologii Fuzzy Logic - autotematycznego uczenia się, adaptacji i nadzoru pracy regulatora. Regulator posiada uproszczone funkcje programowania, polegające na możliwości ustawienia obniżek temperatury o 5°C podczas nieobecności w domu, biurze oraz w nocy. Pozwala to zaprogramować w ciągu dnia 2 okresy temperatury komfortowej i dwa okresy temperatury obniżonej o 5°C.

Funkcje regulacji:
Regulator EB-Therm 205 może regulować temperaturę na trzy różne sposoby. Umożliwia to połączenie temperatury komfortowej oraz wszelkich wymagań dla temperatury podłogi.

 • Termostat podłogowy - Czujnik w podłodze mierzy temperaturę a następnie reguluje stosownie ogrzewanie. Jeśli czujnik podłogowy podłączony jest przy pierwszym uruchomieniu termostatu, ta funkcja wybierana jest automatycznie.
 • Termostat pokojowy - EB-Therm 205 posiada dwa wbudowane czujniki mierzące temperaturę pomieszczenia i sterujące ogrzewaniem.
 • Termostat pokojowy i podłogowy - Wbudowane czujniki regulują temperaturę pomieszczenia, a czujnik w podłodze działa jako ogranicznik temperatury podłogi. Limit można ustawić w zakresie od 5 °C do 45 °C. Ustawienie fabryczne 35°C zapewnia temperaturę powierzchni na poziomie ok. 27 °C. 

Regulator posiada stopień ochrony: IP21 - pozwalający zainstalować regulator w miejscach o podwyższonej wilgotności np. w łazience


Dane techniczne regulatora

WymiarySzer. 81mm / Głęb. 40mm
CzujnikPodłogowy i Powietrzny
Wyjście16 A maksymalnie 3600W
Sposób montażuPodtynkowe
Napięcie zasilania~ 230 V +/- 15% 50/60 Hz
Zakres temperatury z czujnikiem powietrznymod: + 5 °C do: + 45 °C
Zakres temperatury z czujnikiem podłogowymod: + 5 °C do: + 45 °C
Stopień ochrony IPIP21


Uniwersalna mata grzewcza

Uniwersalna mata grzewcza (170W/m2) nadaje się do montażu w pomieszczeniach gwarancja_25_latmieszkalnych, biurowych, łazienkach oraz pomieszczeniach sanitarnych. Przeznaczona jest do instalacji w cienkich strukturach podłóg tworząc wraz z regulatorem idealne elektryczne ogrzewanie podłogowe. Matę układamy bezpośrednio w warstwie zaprawy klejowej lub w wylewce betonowej. Mata posiada siatkę, którą można dowolnie nacinać, uzyskując żądany kształt powierzchni. Mata jest bardzo cienka (ok. 3,5 mm) co pozwala na instalację ogrzewania bez konieczności podnoszenia podłogi.

Jest to mata nowej generacji, a jej doskonałe właściwości wynikają z zastosowania materiałów (teflon i poliamid), a także nowoczesnej technologii produkcji. Wysoka moc jednostkowa mat THERMOVAL, gwarantuje najwyższą skuteczność działania elektrycznego systemu ogrzewania podłogowego. Maty objęte są 25 letnią gwarancją.

 
 Dane techniczne maty
Moc jednostkowa170W/ m2
Zasilaniejednostronne
Napięcie zasilania~ 230 V +/- 15% 50/60 Hz
Grubość3,5 mm
Szerokość50 cm
Długość kabli zasilających
4 mb

ETAPY MONTAŻU OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO:

interactive connection

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw ogrzewania podłogowego 6m2 + regulator Ebeco EB Therm 205
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!