Blog

28 lutego 2023
87 view(s)

Nowy grzejnik elektryczny Thermeco SMART

Marka Thermeco wsłuchując się w głosy swoich Klientów spełniła ich oczekiwania wprowadzając do sprzedaży nowy grzejnik elektryczny SMART.

Thermeco SMART to model grzejnika charakteryzujący się bardzo trwałą a zarazem estetyczną obudową wykonaną z lakierowanej blachy stalowej. Został on stworzony z myślą o zastosowaniu zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i wszędzie tam gdzie może być narażony na uszkodzenia mechaniczne.

19 grudnia 2022
234 view(s)

Elektryczne ogrzewanie podłogowe

Elektryczne ogrzewanie podłogowe jest tanim i wygodnym systemem zapewnienia ciepła we wszelkiego rodzaju budynkach i pomieszczeniach zarówno mieszkalnych, jak i przemysłowych. System ogrzewania może być zamontowany pod każdym typem pokrycia podłogowego takim jak: terakota, gres, linoleum czy panele podłogowe (o ile producent nie definiuje specjalnych wymagań). Może być również stosowane jako dogrzewanie wybranych części powierzchni podłogi.

6 października 2022
124 view(s)

Czy ogrzewanie elektryczne ma sens?

Ogrzewanie elektryczne to bardzo przyjazna i inteligentna technologia, która daje pewność posiadania odpowiedniej ilości ciepła w odpowiednim miejscu i czasie. Jest to rozwiązanie w pełni komfortowe dla każdego rodzaju pomieszczeń (mieszkanie nowe, modernizowane, hotele, biura, sklepy,, szkoły etc.). Ogrzewanie elektryczne możemy podzielić na wiele odmiennych systemów.

8 września 2022
35 view(s)

Zalety elektrycznego ogrzewania podłogowego

  1. Wszechstronne zastosowanie
    System ogrzewania podłogowego może stanowić główne lub alternatywne źródło ciepła w pomieszczeniu. Ogromną zaletą jest wszechstronność zastosowania. Elektryczne ogrzewanie podłogowe może być zamontowane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej a także w halach przemysłowych lub obiektach sportowych. Odpowiednio dobrany i zamontowany system ogrzewania podłogowego pozwala uzyskać taki sam komfort cieplny, bez znaczenia czy jest to salon, biuro czy hala sportowa.
26 sierpnia 2022
18 view(s)

Sprawdź zmiany w działaniu naszej firmy

Szanowni Klienci, nasza firma nie pracuje w najbliższy piątek tj. 4.06.2021, prosimy o wcześniejsze zakupy. Zamówienia po godz. 13.00 2.06.2020, zostaną wysłane w najbliższy poniedziałek tj 7.06.2020 Pozdrawiamy Zespół Trzymajsiecielo.pl

26 sierpnia 2022
51 view(s)

Nowe kable grzewcze do ochrony rur

Przedstawiamy nowy produkt przeznaczony do ochrony rur przed zamarzaniem firmy Thermeco:

26 sierpnia 2022
11 view(s)

Sprawdź zmiany w działaniu naszej firmy

Szanowni Klienci, w ostatni dzień roku tj. 31.12.2020 nie pracujemy. Zachęcamy do wcześniejszych zakupów. Faktury VAT na zakupiony towar do godz. 12.00 dnia 30.12.2020 będą jeszcze na ten rok, po tym terminie, zostaną wystawione w 2021 roku.

26 sierpnia 2022
66 view(s)

Zasada działania mat grzejnych

Ogrzewanie podłogowe zawitało do nowych domów jako element niezbędny w pomieszczeniach takich, jak łazienka czy salon. Dzięki dużej popularności, koszty zakupu i instalacji nie są już wysokie w porównaniu do innych systemów, a korzyści z zastosowania ogrzewania płaszczyznowego jest wiele. Dlatego warto zdecydować się na taką instalację nie tylko w pojedynczych pomieszczeniach, ale całym domu. Jednym z najnowocześniejszych rodzajów ogrzewania podłogowego jest instalacja elektryczna złożona z mat grzejnych.

26 sierpnia 2022
22 view(s)

Czy warto sterować systemem grzewczym?

Bardzo ważnym elementem instalacji jest sterowanie za pomocą termostatów, bądź to manualnych lub w pełni programowalnych, a nawet zdalnie sterowanych i nie powinniśmy o tym zapomnieć. Przede wszystkim precyzyjne sterowanie pozwala na szybką reakcję oraz zmianę parametrów pracy urządzenia, dając wymierne oszczędności oraz wysoki poziom komfortu cieplnego.

Dlaczego należy stosować systemy przeciwoblodzeniowe?
7 sierpnia 2017
0 view(s)

Dlaczego należy stosować systemy przeciwoblodzeniowe?

Wykorzystanie energii elektrycznej do eliminowania śniegu i lodu z powierzchni dachów, rynien, rur spustowych i nawierzchni jest najlepszą i najskuteczniejszą metodą ze wszystkich obecnie stosowanych w okresie zimowym. Tradycyjne metody takie jak ręczne odśnieżanie, podejmowane po wystąpieniu opadów i oblodzeniu są mało efektywne. Zalegający śnieg i lód są przyczyną powstawania uszkodzeń nawierzchni a przede wszystkim wypadków. Są zagrożeniem dla zdrowia i życia mieszkańców posesji i przechodniów. Systemy przeciwoblodzeniowe zapewniają bezpieczeństwo, mają duży wpływ na koszty eksploatacji i konserwacji budynków.