Blog

26 sierpnia 2022
3 view(s)

Sprawdź zmiany w działaniu naszej firmy

Szanowni Klienci, nasza firma nie pracuje w najbliższy piątek tj. 4.06.2021, prosimy o wcześniejsze zakupy. Zamówienia po godz. 13.00 2.06.2020, zostaną wysłane w najbliższy poniedziałek tj 7.06.2020 Pozdrawiamy Zespół Trzymajsiecielo.pl

26 sierpnia 2022
4 view(s)

Nowe kable grzewcze do ochrony rur

Przedstawiamy nowy produkt przeznaczony do ochrony rur przed zamarzaniem firmy Thermeco:

26 sierpnia 2022
1 view(s)

Sprawdź zmiany w działaniu naszej firmy

Szanowni Klienci, w ostatni dzień roku tj. 31.12.2020 nie pracujemy. Zachęcamy do wcześniejszych zakupów. Faktury VAT na zakupiony towar do godz. 12.00 dnia 30.12.2020 będą jeszcze na ten rok, po tym terminie, zostaną wystawione w 2021 roku.

26 sierpnia 2022
3 view(s)

Zasada działania mat grzejnych

Ogrzewanie podłogowe zawitało do nowych domów jako element niezbędny w pomieszczeniach takich, jak łazienka czy salon. Dzięki dużej popularności, koszty zakupu i instalacji nie są już wysokie w porównaniu do innych systemów, a korzyści z zastosowania ogrzewania płaszczyznowego jest wiele. Dlatego warto zdecydować się na taką instalację nie tylko w pojedynczych pomieszczeniach, ale całym domu. Jednym z najnowocześniejszych rodzajów ogrzewania podłogowego jest instalacja elektryczna złożona z mat grzejnych.

26 sierpnia 2022
2 view(s)

Zalety elektrycznego ogrzewania podłogowego

  1. Wszechstronne zastosowanie
    System ogrzewania podłogowego może stanowić główne lub alternatywne źródło ciepła w pomieszczeniu. Ogromną zaletą jest wszechstronność zastosowania. Elektryczne ogrzewanie podłogowe może być zamontowane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej a także w halach przemysłowych lub obiektach sportowych. Odpowiednio dobrany i zamontowany system ogrzewania podłogowego pozwala uzyskać taki sam komfort cieplny, bez znaczenia czy jest to salon, biuro czy hala sportowa.
26 sierpnia 2022
1 view(s)

Czy warto sterować systemem grzewczym?

Bardzo ważnym elementem instalacji jest sterowanie za pomocą termostatów, bądź to manualnych lub w pełni programowalnych, a nawet zdalnie sterowanych i nie powinniśmy o tym zapomnieć. Przede wszystkim precyzyjne sterowanie pozwala na szybką reakcję oraz zmianę parametrów pracy urządzenia, dając wymierne oszczędności oraz wysoki poziom komfortu cieplnego.

Czy ogrzewanie elektryczne ma sens?
17 maja 2018
1 view(s)

Czy ogrzewanie elektryczne ma sens?

Ogrzewanie elektryczne to bardzo przyjazna i inteligentna technologia, która daje pewność posiadania odpowiedniej ilości ciepła w odpowiednim miejscu i czasie. Jest to rozwiązanie w pełni komfortowe dla każdego rodzaju pomieszczeń (mieszkanie nowe, modernizowane, hotele, biura, sklepy,, szkoły etc.). Ogrzewanie elektryczne możemy podzielić na wiele odmiennych systemów.

Dlaczego należy stosować systemy przeciwoblodzeniowe?
7 sierpnia 2017
0 view(s)

Dlaczego należy stosować systemy przeciwoblodzeniowe?

Wykorzystanie energii elektrycznej do eliminowania śniegu i lodu z powierzchni dachów, rynien, rur spustowych i nawierzchni jest najlepszą i najskuteczniejszą metodą ze wszystkich obecnie stosowanych w okresie zimowym. Tradycyjne metody takie jak ręczne odśnieżanie, podejmowane po wystąpieniu opadów i oblodzeniu są mało efektywne. Zalegający śnieg i lód są przyczyną powstawania uszkodzeń nawierzchni a przede wszystkim wypadków. Są zagrożeniem dla zdrowia i życia mieszkańców posesji i przechodniów. Systemy przeciwoblodzeniowe zapewniają bezpieczeństwo, mają duży wpływ na koszty eksploatacji i konserwacji budynków.

Zabezpiecznie rur wodnych przed mrozem
19 maja 2017
0 view(s)

Zabezpiecznie rur wodnych przed mrozem

Rurociągi wodne znajdujące się poza budynkami lub w pomieszczeniach nieogrzewanych narażone są na wychłodzenie a nawet zamarznięcie. Może to spowodować poważne uszkodzenia instalacji, prowadząc do istotnych zniszczeń i zakłóceń w funkcjonowaniu obiektów. Kable grzejne w znakomity sposób zabezpieczają wszelkiego rodzaju instalacje wodne przed skutkami niskich temperatur (mrozu).

Ochrona dachów, rynien i rur spustowych
16 maja 2017
4 view(s)

Ochrona dachów, rynien i rur spustowych

Bardzo częstym problemem zimą jest niedrożność rynien i rur spustowych, tworzenie się sopli oraz gromadzenie śniegu na dachach. Może to być przyczyną poważnych uszkodzeń dachu i fasady oraz stwarzać poważne niebezpieczeństwo dla przechodniów.